Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Descent³

  • PC --
doteď pamatuju na trailer, který trojce descentovi předcházel, střelbu do důlní zdi a průlet... do venkovního prostředí? wuáááuuu, řekl jsem si, tohle tady za dva díly ještě nebylo. kdo strávil v prolétávání temných šachet plných infikovaných pracovních robotů nějakou dobu, ví, jak tuhá zkouška přežití tahle pařba mnohdy dokázala být, zvlášť když nebezpečí mohlo přijít ze všech vektorových stran. naštěstí, stejně jako v druhém díle i tady na cestách pomáhá malý, nenápadný, upípaný robotí společník guide-bot, který tak jako v minulém díle se občas zasekne o zdi, skály nebo jiné předměty a sem tam si se splněním úkolů neví rady, když nemáte otevřené průchody nebo splněné konkrétní cíle, aby se dalo proletět do dosud nepřístupných míst. i přesto nicméně o hodně ulehčí hledání cest a zkrátí bloudění v nekonečných prostorách šachet. ovládání se tentokrát dá rozšířit na použití klávesnice a myši dohromady, což jsem ocenil, ačkoli využití této kombinace je v descentu poněkud složitější, vzhledem k 360 stupňovému rozhledu a možnosti pohybu. finální boss pálící jako pominutý rakety snad do všech stran byl poněkud silné kafe na přímý útok, ale za pomoci nukleárních raket co uměly vše co nebylo pevně přibité stahovat do jednoho bodu, ve kterém mohutně expolodovaly, se stal celkem jednoduchým soupeřem.

Pro: pohyb venku i uvnitř dolů, arzenál zbraní, logické hádanky, videoprostřihy, prostorový zvuk, možnost vytvořit si vlastní level

Proti: občasné záseky naváděcího robůtka

+10