Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil

kdo si hraje, zlobí dvakrát tolik. :)

jsem hráč povětšinou starších titulů, pamatuju na spoustu her, jež se začaly objevovat u nás bezprostředně po revoluci '89, začínal jsem na stařičké 286ce, přes 386dx, pentium 200mmx a p3-500, až k současnému šestijádru, které mám dnes. byl jsem velmi aktivním pařmenem všemožných žánrů zhruba do roku 2001, léta poté jsem toho nahrál velmi pomálu. nicméně od jara 2013 se snažím ve svém volném čase opět věnovat hrám v podobě natáčení herních videí a komentování průchodu spolu s filtrováním svých emocí s přídavkem jistého humoru, který je mi blízký. dokumentuji povětšinou hry, jež jsem v minulosti nedohrál a zároveň si tím tříbím svoje vyjadřovací schopnosti. ;) dále vytvářím sestřihy z her, které jsem dříve komentoval, skládám návody na aplikace povětšinou užité k hraní a tu a tam streamuji na svém youtube kanále a twitch kanále.

pokud chcete, klepnutím na obrázek můžete mrknout na moje rozehrané nebo současně dohrané série:

                                                         

+ multiplayerové sestřihy, další příležitostné pařby, které spontánně nahrávám... nebo zaznamenané streamové pařby youtube.