Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jakub Zelenka / 30 let / redaktor freehry.cz / Rakovník (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Star Wars: Knights of the Old Republic

  • PC 95
Hra jenž dělá Bioware skutečné jméno lapíc každého RPG pozitivního hráče do své hrsti. Svět Star Wars pojat novým způsobem a systém rozhodování vás nechá naivně vybrat ze třech možností, které vaší duši roztrhají nebo přiblíží harmonii.
Děj se tak odvíjí od vašich skutků, které mají dopad jak na vás tak na vaši posádku. Temná strana číhá všude a odhadnout jí je inu až nadmíru lehké. Pokud se člověk rozhodne pro temnou stranu ničí a vydírá což má za následek velké bohatství a poněkud jednodušší cestu postupu. Ti hodní pak daleko komplikovanější a zajímavější příběh.
Hra oplývá nejlepším zvratem v historii RPG her, které mě donutilo nevěřícně zírat na obrazovku. Dalo by se srovnat s větou Luku já jsem tvůj otec, ale jen pramálo společného to s ní má.
Hlavní padouch je velmi povedený a vaše lehce arogantní společnice k nakousnutí. Pokud milujete Star Wars budete v extázi, ale i ti jenž tomuto světu neholdují zažijí několikanásobný orgasmus.

Pro: Grafika, Dialogy, Postavy

Proti: Itemy ve hře jsou nevýrazné, Občas až dětinská dělení dobra a zla

+9 +12 −3