Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Finding Paradise

  • PC 70
Hodnotit hru slovem zajímavá většinou nepřináší plné uspokojení, ale zároveň víte, že na hře je něco co za to stojí. V případě Finding Paradise budou hráči kteří už hráli To the Moon určitě tušit do čeho jdou, protože hratelnost ani grafika se vůbec nezměnily, ale s tím jsem počítal i já a samozřejmě mě zajímaly jiné stránky hry.

A to zejména příběh, který ve Freebird Games patří k něčemu co prostě dělají dobře a i v tomto případě vás zaujme od svého začátku. Bohužel pro mě se zajímavá zápletka dočká zvláštního rozuzlení a navíc zdlouhavého ukončování, kdy už víte před koncem co se vlastně stalo. Možná to někoho zaujme víc, ale zde slzička prostě neukápla.

Na co jsem se ještě těšil byla samozřejmě hudba a i zde musím podotknout, že je tady snaha vyloudit zajímavé skladby, ale ty vás však nevtáhnou jako u "předchozího dílu". I když některé části začínají úplně stejně a vy už čekáte tu vaší známou hudbu, vždy se stočí jinam, trochu škoda. Ale chápu, že autorka chtěla zaujmout něčím novým.

Bohužel to není taková pecka jak jsem očekával, zajména druhý a třetí akt mě tak nezaujal, ale Finding Paradise má co nabídnout pokud máte tak 6 hodin času a zajímá vás hlavně příběh. Nevím jestli je moudré jí dohrát tak jako já za jeden večer, ale i na tom je vidět, že mě hra táhla zkoumat dál, ale víc jak lehký nadprůměr si za mě nezaslouží.
+22