Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
J.B.

Komentář

Přejít na komentáře

Dead Rising 2

  • PC 85
Jako v celé série je hlavním gró kombinování různých zbraní/předmětů do až absurdních ultra zbraní, které se využijí k zabíjení stovek, tisíců, ne, desetitisíců zombíků, několika psychopatům a nějakému tomu bossovi.
Stejně tak k tomu patří přehnaný, parodující, over the top příběh, s béčkovou zápletkou, béčkovými postavami... v podstatě se jedná o jedno velké uvědomělé béčko, které tu svojí béčkovost využívá na vytvoření úsměvné zombí hry.

I přesto všechno si drží svojí tužší obtížnost, tedy jen do doby, než si postavu vylevelujete, naučíte se nové chvaty a objevíte nové kombinace zbraní, pak teprve doceníte celé Fortune City, které se vyplatí prozkoumávat. Objevuje se v něm několik skrytých míst, originálních a nenapodobitelných zbraní, nepovinných úkolů....

Tohle vše je okleštěno zhruba deseti hodinami herní doby, tedy třemi dny ve hře, ve kterých se odehrává příběh. Ubíhající čas tedy určuje, jaký úkol budete plnit a v některých situacích dokáže správně frustrovat - pokračovat v příběhu nebo zachránit člověka? Došel čas a vy už nikdy nezjistíte, kdo, co a jak? Nevadí, můžete pokračovat v prozkoumání Fortune City nebo prostě restartovat příběh s tím, že vám zůstane postup postavy. To a asi sedm konců by mohlo nalákat na další průběh hrou.
+7