Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
25 let / ČR - kraj Jihomoravský

Komentář

Přejít na komentáře

The Crew

  • PC 65
Info na začátek: Auta mě nezajímají, závodní hry nehraju a nebýt herní výzvy a toho, že na Uplay byla zdarma, nikdy bych si The Crew nekoupil a nenainstaloval. Řízení mě fakt moc nebere, a to ani u takových městských akcí. Mít tedy hru jenom s auty? To se ukoušu nudou! Ale vono to nakonec není tak zlý, jak jsem si představoval. Vono mě to kolikrát i bavilo!

Závody, jízdy na čas a podobné rychlostní aktivity jsou skvělé, akční, plné adrenalinu. Ty jsem si užíval a nepřestaly nudit ani díky častým změnám terénu. Jednou na asfaltu, jindy na polňačce, pak zase v horách. Prostě zábava i díky dobré ovladatelnosti a různým typům vozidel. Naopak mise, kdy musíte sbírat bedny se zbožím, nebo honit a srazit váš cíl pro mě byly definicí frustrace. Tam už nejde o rychlost, ale o preciznost a často i náhodu, která vás spíš nasere. U nich jsem vždy vyrostl o dobrých 5 čísel. Ale jinak dobrý.

V rámci herní výzvy č. 7, která se zaměřuje na neoblíbené herní žánry, si pak musíme položit jednu důležitou otázku: Změnila tato hra jakkoliv můj pohled na žánr závodních her? Bohužel, nikoliv. Nebylo to špatné, stačilo mi to však bohatě jednou a závodních her mám zas na několik let dost. Auta mě fakt vůbec neba.

7. bod herní výzvy 2016
+14(15-1)