Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentář

Přejít na komentáře

Morphopolis

  • PC 40
Morphopolis je adventura jejíž autoři se inspirovali českými Amanita Design. Bohužel, na hry od Amanity tento počin ani zdaleka nemá. Na hře je hodně očividné, že je portována z mobilních zařízení. To by tak nevadilo, kdyby se to nepromítlo do ovládání takovým způsobem, jako se to promítlo. Váš brouk se nepohybuje, tak že kliknete na místo a on tam půjde. Myš totiž musíte držet aby se brouk pohyboval. To mi později začalo vadit. Navíc leckdy není zrovna jasné, kam můžete jít a kam ne. Navíc je každý z 5 levelů prakticky stejný, co se herní náplně týče. Pouze minihry se mění, ale abych byl upřímný. Ty minihry byly ze hry asi to nejzábavnější, ale taktéž mě zrovna nenadchly. Navíc hráč musí většinou vytušit, o co v dané minihře jde.

Co se týče audiovizuální stránky týče, tak zde není co vytknout. Levely jsou pěkné a hudba též, i když s Amanitou se to srovnávat nedá. Oproti Amanitě navíc chybí jistá "hravost" kterou lze cítit z jejich her. To mi zde chybí.

Celkově mě hra zrovna nenadchla, ale je velice krátká a stojí jen pár korun. Osobně bych ji však asi doporučil si zahrát spíše na mobilu. Tam je zážitek asi lepší.

Pro: Grafika, hudba, krátké, nízká cena

Proti: Hratelnost, ovládání

+8