Zup! 2

logická > logický rychlík *
05.05.2016 PC
Zup!2 je pokračování oddechové logické hry Zup! o třaskavých kostičkách, pomocí kterých se snažíte dostat kuličku do bezpečí na zelenou plošinu a zpřístupnit si tak další úrovně. Úrovně jsou velmi podobné těm z předchozího dílu, změnou je tedy především to, že místo kostičky, tentokrát ovládáme kuličku, což klade na hru trochu větší nároky, neboť pohyb kuličky je také potřeba občas zastavit o nějakou překážku. Hra obsahuje 60 úrovní a 229 achievementů a herní doba hry se vejde do 1 hodiny.

Herní výzva 2018
Kategorie: Hru nezastavíš! (Light verze)

Zde víceméně platí to samé, co jsem zmínil u komentáře k prvnímu dílu (odkaz), (akorát úrovně jsou místy výrazně složitější a herní čas je o něco málo delší), takže místo toho, abych se jenom opakoval, zmíním jednu věc, co nebyla řečena. Pokud patříte do skupiny lidí, co zbožňuje sbírání achievementů ve hrách, pak je tento kousek přímo pro vás, jelikož těch zde najdete opravdu hodně. A to nepřeháním!

Pro: Oddechové

Proti: Nic víc nečekejte