Aby som mal čisté svedomie, hneď sa priznám, že i keď celú sériu hier Alien Shooter vlastním, nikdy som ani jeden diel nehral a Zombie Shooter som si nainštaloval lebo ho mám ako posledný v abecede na steame a skutočne som nevedel podľa akých iných kritérií si od nudy vybrať hru...
A hoci zážitok trval necelé štyri hodiny (znie to rozhodne lepšie ako "niečo viac ako tri hodiny"), pobavila jednohubka kráľovsky. Stačí si spomenúť na hry ako Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics: Brotherhood of Steel, Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura..., proste ne-fantasy izometrické legendy a len dostať chuť vymaľovať všetky miestnosti vo frenetickom tempe do oboch farieb komunizmu a za pomoci masívneho arzenálu potešiť oko fanúšika kapiel ako Cannibal Corpse alebo Devourment (obe sa osvedčili ako skvelý soundtrack k samotnému hraniu :)).

Pro: neskutočne zábavné, jeden z najväčších zombie masakrov v hernom svete (100+ na jednu obrazovku), veľmi pekná retro grafika, tempo

Proti: krátke, nepríjemné zasekávanie sa do a o objekty bez možnosti samovraždy (dokáže naštvať do nepríčetnosti, áno lagy robia ľudí násilnými!), Drake McMannis je rozmaznaný debil