Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zombie Infection 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2010 J2ME
Vývojáři:
Gameloft Shanghai
Rok po teroristických útocích na město New York a následném rozšíření nového viru měnící lidi v zombie, se Anderson, člen týmu Inside the Action, přesouvá do Jižní Ameriky, kde se virus začíná také bleskovou rychlostí šířit. Mike a Shawna mu tentokrát již doprovod nedělají a roli reportérky se ujímá Keysha. Zástupcem nového prostředí je pak domorodec Jeremi. Je tak nyní opět na Andersonovi a jeho týmu, aby se s touhle hrozbou vypořádali.

Hratelnost silně vychází z prvního dílu, nicméně se tentokrát tvůrci zaměřují více na akční stránku a survival či adventurní prvky odsouvají na druhou kolej. To však neznamená, že byly úplně vyškrtnuty a stále tak jde sbírat a kombinovat předměty, z nichž lze vytvořit užitečné nástroje. Dvojice američanů používá k průchodu střelné zbraně, Jeremi se zaměřuje na zbraně chladné. Se všema však krom zabíjení budete řešit i jednoduché hádanky.

K likvidaci nepřátel, ať už jde o lidská zombie či nakažená zvířata jako netopýři či žraloky, budete krom pistolí a samopalů využívat také plamenomet, granáty či dokonce kopí. Poškození můžete zvýšit správným načasování zásahu do hlavy a přítomny jsou též QTE momenty. Krom pěšího masakru se po brazilském venkově projedete i v autě, na lodi a nebo se proletíte vrtulníkem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.