Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC --
Rebellion požaduje za jednotlivé Season Passy nehorázné peníze, tento byl později vydán zdarma. Kromě klasických serepetiček (postavy, zbraně, cetky...) obsahuje především tři nové kapitoly, příběhově navazující na konec původní hry. 

První kapitola s názvem Terror Lab se v laboratoři odehrává tak maximálně v první části. Zbytek map se přesouvá do městečka a měl jsem pocit, že už jsem jej někde viděl. Že by v DLC pro Sniper Elite 4? Recyklace nejsou Rebellionu cizí u předchozích dílů, tady už se k tomu uchýlili taky. Obtížnost je docela vysoká, ten konec jsem málem nedal... až později jsem zjistil, že mi zůstala Enemy Setup x2 ještě z COOP hraní. Jsem prostě The Borec. 

Druhá kapitola se rozjíždí pomaleji a dominuje jí obrovský transylvánský hrad. Je docela komplexní, zároveň zábavný a na pohled ohromující. Druhá polovina se přesouvá do podzemí a tam už je to více méně slabý koridor. Spíše více, než méně. Z nových nepřátel je tady variace na Heavy Zombie, ale tentokrát augumentovaný elektřinou, místo brnění. Nepříjemní jsou i creapers, kteří vyfasovali brnění a vydrží tak větší dávku olova. 

Třetí kapitola už se celá odehrává v podzemí a je nejslabší. Premiéru tady mají kostlivci, ale na rozdíl od kostlivců z původní trilogie, jsou tihle neškodní. Zakončení se Švajgrem bylo trochu over-the-top, celkem lehké a nikterak zábavné. 

Fandové si to stejně nenechají ujít a ti ostatní nehráli pravděpodobně ani čtverku...
+9