Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Yumsters! 2: Around the World

23.07.2008
46
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pokračování hry Yumsters! od stejného vývojáře, které vyšlo o rok dříve. Jedná se o logický rychlík, jehož hlavními protagonisty jsou malí barevní červíci, kteří nadevše milují ovoce. Ovšem každý z nich pozře jen to, které má shodnou barvu s tělíčkem červíka. Úkolem hráče je vyčistit hrací plochu od ovoce a to tím, že vytahuje červíky z jejich děr směrem k rozházeným pamlskům. Samozřejmě zde existují určitá omezení. Červíkovi totiž nesmí v jeho cestě k pamlsku stát žádná překážka, ani ovoce jiné barvy nebo jiný červík. V horní liště pak hráč vidí, jaké další ovoce, v jakém množství a zhruba za jak dlouho, na hrací ploše přistane. Pokud tam již není místo hra končí.

Na hráče čeká spousta levelů rozdělených do 5 různých oblastí světa. V pozdější fázi hry pak přibývají další překážky a nepřátelé, znemožňující červíkům klidné mlsání. Naopak hráč se postupně dostává k různým bonusům, které mu zase hru ulehčují. Kromě toho za úspěšný postup získává hráč zlaťáčky a může červíkům pořizovat hudební nástroje, červíci jsou totiž také hudebníci, kteří si potřebují vydělat na to nejlepší vybavení, aby mohli vyhrát hlavní cenu v hudební soutěži.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.