Yetisports Arctic Adventures

15.07.2005
18.07.2005

V této hře se ujmete role Yetiho a budete plnit různé sportovní disciplíny s pomocí tučňáků. Na výběr máte 5 disciplín po třech stupních obtížnosti. V disciplíně "Baseball" bude Yeti odpalovat tučňáky co nejdál. Ve "Snowboardingu" musí projet určenou trať a zároveň sbírat tučňáky a body. V "Pingu Flight" musí Yeti vyhodit tučňáka tak, aby ho chytil jeden z prolétávajících albatrosů a vy ho potom ovládáte a opět sbíráte body a bonusy, přitom vás čekají škodiči v podobě ledních medvědů. V "Half Pipe Racing" musí Yeti odhodit tučňáka po svahu ve správný čas, aby jel jako po bobové dráze. Ve "Free Flight" se jako v jediné disciplíně nesetkáte s Yetim, ale budete ovládat albatrose při letu vytyčenou tratí.

Po dohrání Black Ops, mě nějak přepadla chuť na něco jednoduchého, takže střídám Angry Birds a Yeti Sports. Ve srovnání s veledílem od Rovia sice Yeti dost pokulhává, nicméně i tak se jedná o docela zábavnou arkádu s ucházejícím grafickým zpracováním. Některé disciplíny jsou zábavné, některé skoro nehraju, v podstatě jde o pořád o to samé.

Právě, když hru srovnám s již zmiňovanými Angry Birds, tak jde vidět, jak když dva dělají něco podobného, může to dopadnout dost odlišně. Kdyby to bylo jako freeware, tak bych to ještě bral, ale jako placená hra mi to přijde spíš jako vtip. No nic, jdu odpinkout pár tučňáků, ale pak se zřejmě zase vrátím k nas*anejm ptákům :)

Pro: Chvilku to dokáže zabavit ...

Proti: ... ale na dlouho rozhodně ne.