@Stapu (25.01.2024 09:45): tu jsem ještě vůbec nezkoušel, teď prolítávám cabaret, ale ten už mě nebaví, protože byl snad v každém díle, tak to jen proklikávám k tomu substories :), docela mě baví ještě ty street fighty, ačkoliv nějaké taktizování tam moc potřeba není :D, ale je to fajn relax
@S4TW (25.01.2024 09:40): Platina je naštěstí nenáročná oproti ostatním dílům. Sám ji taky mám. :D Ostatní díly hodně tlačí na pilu, když po mě chtějí nejlepší skóre v nějaké minhře.
Mě strašně bavila ta minihra v místním baru, kde se sbližuješ se štamgasty a snažíš se jim radit nad skleničkou dobrého pití. Udělal jsem si z toho rituál a sám si ve skutečnosti trochu nalil a navodil tu atmosféru. :D
@Stapu (25.01.2024 09:28): ano, ještě teda nemám všechny substories a dost uvažuji o platince, jako takové rozloučení s původní sérkou, ale to hlavní mám za sebou :) a dost mě děsí, že ten seznam RGG her se vůbec nezkracuje :D
@Red (19.06.2023 18:41): Určitě chronologicky. Sice každý díl má svůj samostatný příběh, ale jsou tam jisté návaznosti. Třeba vyskytující se postavy nebo odkaz na minulé události. Jen se připrav na změny v grafickém zpracování. Kiwami jsou remaky prvních dvou dílů, kdežto díly 3-5 zase jen remastry, které nejsou tak "naleštěné".
@Red (19.06.2023 22:48): Je to tak jak říká S4TW, nejlepší je si to dávkovat, jinak se toho dost přejíš a tak, dej si to od nuly, protože ti to dá k těm postávám a světu vymazlenější backstory.
@Red (19.06.2023 22:48): je to hodně provázaný, vždycky je tam nějaký main plot, na který ovšem ty díly více či méně navazují, určitě musíš hrát 1. - 6. v pořádí, jelikož 0 vyšlo později, tak se asi dá hrát potom, ale příběhově navazuje na jedničku... 3 je suverénně nejhorší, pak asi dvojka, 1 se 4 a nejlepší 0... ale asi bych hrál od 0 a po 1 si dal trochu pauzu, ono tě to stejně nebude bavit vkuse, protože ta hra se fakt moc nemění...
@S4TW (19.06.2023 22:28): No tento názor už jsem tady taky někde četl. Tak jsem si právě říkal jestli nebude lepší začít od nejslabší. Jak bys to kvalitativně seřadil? A jak moc je to provázaný?
Krásný závěr(?) celé série, tenhle díl jsem si opravdu užil :-)