Za mě celkem dobrá hra, lepší jak Armageddon nebo World Party to teda není, ale líbí se mi možnost nastavit a uložit si vlastní scheme. Nelíbí se mi generátor map, že zbraně jako tanky a vrtulník nejsou příliš účinné. Některé zbraně chybí (drill, kamikaze)...
Team 17 slibuje, že narozdíl od jiných červích předchůdců, kteří umřeli již při vydání (revolution, clan wars) budou w.m.d pravidelně updatovat. Další díl hry by tak na delší dobu neměl vyjít.

Což už je smutnější fakt: GOG verze dost pravděpodobně updatována nebude. GOG komunita bude tak od steam komunity oddělená. Steam verze je také dražší o 10 euro, zatímco obsahuje pre-order Team Fortress 2 zbraně a čepice navíc. Ten pre-order obsah celkově čítá na hromadu zbraní, čepiček a vozidel z jinýh her, který hráči, co si pre-order nepořídili, NIKDY NEDOSTANOU a ani se jim ta možnost nikdy nenaskytne. Sice si mohou zahrát po netu s pre-order hráči a tím si ten obsah vyzkoušet, ale samotně si jej neužijou.

Jestli z tohohle chtějí udělat hru, jenž by měla po armageddonu konečně převzít žezlo, tak začali dost uboze.