Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Worms 4: Mayhem

Worms 4: Totální nářez

29.07.2005
12.08.2005
11.10.2005
kompatibilní
74
81 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Totální nářez je již dvanáctou hrou ze série Worms a třetí ve 3D, kde má hráč na starosti skupinku červů. Jedná se o tahovou strategii s humornými animacemi v cartoon-stylu ve zcela zdeformovatelném prostoru.

Tento díl se liší od svých předchůdců v několika aspektech. Přibyla zde možnost upravování vzhledu červů a tvorba vlastních zbraní v "The Weapon Factory". Ve hře je také obsažen obchod, ve kterém si hráč nakupuje nové mapy, příslušenství, zvuky a herní styly za body získané projížděním příběhových misí, odemykáním trofejí a další aktivity.

Příběh je další novinkou oproti minulým dílům, protože už se nejedná o jednoduché zápletky, ale celý příběhový mód je protkán jednotnou dějovou linií, která začíná už v tutoriálu, kdy tým červů pod hráčovým velením přijíždí na Wormikleovu univerzitu, kde se setkává s prof. Worminklem (připomíná Alberta Einsteina) a cestují spolu časem. Podíváte se na taková místa, jako je středověk, divoký západ, Arábie a prehistorie.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
skvělé vylepšení nepovedených worms 3D, musím říci, že jsem u Mayhem vydržel hodiny :)... skvělý a zábavný příběh, ksichtíky červů a jejich možnosti oblékání jsou krásně zpracovány... nehledně na to, že je to prostě pokračování už tak oblíbené série červů :)

Pro: červi, červi, červi, hratelnost, zábava, multiplayer

Proti: místy chaotická kamera

+6
  • PC 70
Je vidět, že Team 17 se jen tak nevzdává, Wormsy čtyřky jsou již plně dotažené 3Dčko, které sice nedosahuje kvalit díl ve dvourozměru, ale zároveň není černou ovcí v sérii Worms.

Pro: podstatně lepší 3D zpracování a poučení z chyb, spousta utilitek

Proti: na 2D díly to nemá, pořád menší komplikace v ovládání

+5
  • PC 75
Myslíte to vážně ? Asi jo. Tohle jsem si řekl po spuštění. Tak k věci. Jestli de o chuť k hraní tak k tomuhle jsem jí určitě hodně našel. Wormíci jsou ,když si vytvořím svůj styl naprosto neovladatelní ,nepohyblivý a nemotorní. Nevím jestli to je nastavením ale rozhodně mě to strašně štve! Možnosti vzhledu vašeho Wormíka/Wormíků jsou rozrostlé a k dispozici na zakoupení za vydělané zlaťáky z Příběhu a Challengů. Příběh s profesorem Worminklem jsem projel celý. Mapy jsou epické ,chaotické ,legrační ale zastavený prostor mě zklamal (Wormík lezoucí po něčem co se podobá středověkému rytíři na vzpírajícím se koni je přinejmenším ´´divný´´). Dál je tu hodně velká rozmanitost zbraní (od tradiční Bazooka baby po Super ovci :D). Dá se u toho vydržet nezdravě dlouho. A to pozadí. Mohli alespoň udělat kreslené mraky a ne ofocené pozadí. Líbí se mi způsob zamaskování hranic světa (ostrova) aneb. nekonečné moře.

Pro: Množství a rozmanitost zbraní ,typ maskování hranic ,možnosti vzhledu Wormů ,hodně map ,challenge ,malou částí příběh ,multiplayer ,spousta stylů boje ,destrukce a vůbec ta legračnost

Proti: Zastavený čas v krajině ,ve které se záhy vynoří Wormové ,neovladatelnost Wormů v mém stylu

+4
  • PC --
Je to báječná hra, se kterou se můžu zabavit na dlouhé hodiny.

Pro: Je to báječná hra, se kterou se můžu zabavit na dlouhé hodiny.

Proti: Nevíte někdo jak na mapu 22 v příběhu?

-7