Zajímavosti

Verze hry

PS3 verzi titulu (v současnosti dostupnou pouze na disku) sužuje error 80010514, který indikuje poškození Blu-ray disku nebo znečištění čočky diskové mechaniky a hru tak nejde na konzoli spustit. Ve skutečnosti jde o softwarový problém související s OS, který může postihnout více PlayStation 3 her včetně Grand Theft Auto V (2013) či Fify 15 (2014). V případě Wolfensteinu však nepomůže provést Restore File System a abyste si vůbec mohli zahrát, je třeba nejprve zformátovat pevný disk konzole. Další možností je při spouštění konzolí zatřást, čímž obejdete ověřovací proces a hra se spustí. Platí pouze pro Fat a Slim modely konzole.

Hardware

Minimální sestava:
CPU: 3.2 GHz +
RAM: 1 GB +
GPU: 256 MB +
HDD: 8 GB +
OS: Windows XP +

Easter eggy

Knihy moci, které ve hře nacházíte, svým vzhledem odkazují na logo hry Heretic z roku 1994.
Všivák, 19.04.2023, zdroj: Můj postřeh.

Ostatní

Součást DVD přílohy časopisu Score 224.
č.177 - zoom
č.184, 185 - preview
č.188 - recenze
č.190 - demoverze
Mocné krystaly jenž získáváte v průběhu hry do svého medailonu a používáte je k boji, tak jeden podobný jste už mohli vidět v intru hry Return to Castle Wolfenstein, kde s jeho pomocí poutník porazil Heinricha I.