@FildasCZ (07.05.2013 16:55): Singleplay mi přišel nezajímavý, po chvíli odehrané hry (cca 3 - 4 hodiny) mě nebavil příběh. Zbytečné chození z jedné strany města na druhou. Možná až moc překombinované možnosti, prostě ta magie hlavního hrdiny mě nesedí. Zkrátka, co jsem si odehrál tak mě to nenutil se do toho pouštět dál. RtCW mě pohltil a měl jsem chuť jej hrát. Dodneška mě baví jeho level design. Zde mě level design přišel hodně fádní.
Doufám, že to bude stát za to. Wolfenstein z 2009 byla docela blbost, nebavil mě...
Na jakou obtížnost jste hráli ? Začal jsem na střední , zatím vcelku v pohodě (t.č. jsem na farmě), ptám se proto, že známý mne varoval, že je to hodně těžká hra.
Moje dojmy zatím trošku rozporuplné, akce perfektní, ale postup zdržují opakované konverzace v různých safe housech.
A je to za mnou. Hrací doba 12h25min. Z počátku jsem byl dost skeptický ale postupně začal Wolfenstein bavit víc a víc. Ještě včera jsem chtěl dát 75%, dnes z celkového příjemného dojmu přidávám na konečných 80%
78% hry za mnou, čas hraní je něco přes deset hodin, jestli málo nebo hodně nevím ale já dost prozkoumávám okolí. Jinak na zámku mě to chytlo ještě víc :) akorát ten finální boss docela nudil a následně v tichu podhradí překvapil :)