@Garret (26.10.2021 10:12): Vďaka, tú Tvoju uploadovanú verziu stiahnutú mám, a presne preto som chcel vedieť, či tie zmeny boli nejako zásadné, ale asi ani nie.

Čiže svastiky tam ponechali, akurát tie obrazy odstránili? Myslím, že som tie obrazy videl vo walkthrough videu, to mi nepríde až také zásadné.

Ok, asi si zrejme skúsim zahrať prvý level v 3.0 a následne 3.1 aby som videl rozdiel v FPS, a podľa toho sa rozhodnem.
@Tarhiel (26.10.2021 00:52): co se cenzury týče, změny nejsou tak zásadní - nějaké odstraněné obrazy židů v galerii, změna názvů a jmen (btw. Master Race difficulty je epic, ale to už bylo "změněno" českým překladem) atd. údajně má být 3.1 lépe optimalizovaná s vychytanými bugy, ale mám pocit, že mi to jede furt stejně blbě. asi bych ti doporučil tu novější verzi... jestli chceš zkusit i starší, taxem ji uploadoval.
Viete mi niekto povedať, Vy, čo ste tohrali, aké veľké sú rozdiely medzi verziou 3.0 (pred cenzúrou) a 3.1 (po cenzúre)?

Sú tam nejaké zásadné zmeny, alebo skôr maličkosti?
@special_plan (07.07.2021 14:29): v tom bych zase rozdíly nedělal. první dvě epizody jsou sice upravené, ale nijak dramaticky. dávalo by smysl to vydat pod jedním profilem, ale nechat tu viset dva předchozí chaptery (s jiným názvem) taky není ideální. pokud se rozhodli, že ty chaptery chtějí zachovat, tak přidání třetího zvlášť smysl dává v rámci DH... Memphis se někde zmiňoval, že pro epizodické hry mají v plánu nějaké sjednocování, ale možná se pletu a jenom jsem byl ožralý ;-)
Třetí epizoda samostatně nevyšla, tak proč to tu není prostě jako "Wolfenstein - Blade of Agony"?