Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@leebigh (09.06.2017 20:30): já se z věznice ani nedostal. poté, co jsem asi na patnáctý pokus upižlal ty dva dobrmany, co se tam skriptem spawnovali, když sebereš modrý klíč, jsem zakysl a nevím jak dál... stojím ve ventilační šachtě, podle mě byl mělo jít rozbít mřížování, ale nejde to. jinou cestu nevidim...
@Garret (09.06.2017 11:29): Taky jsem poněkud rozladěn tou první misí, stealth mi moc nesedí a navíc jak jsem utekl z věznice, tak mi došly náboje. Zatím mi to běží slušně, pokles FPS je cítit až když jsem vylezl na otevřené prostranství. A teď mě synek vyhodil od počítače, sjednal si zápas v Rocket League, takže dál zatím nic :-)
@leebigh (09.06.2017 09:40): začátek teda nic moc. útěk z vězení udělaný dost blbě, zase další hra, kde kuchám hromady němců a nemůžu si od nich vzít kvéry. hned ve druhé místnosti klesl fps na 50 :-)
Druhá epizoda má datum vydání: 20. května.
Bude obsahovat i vylepšení prvního dílu, a autoři slibují sprity postav v HD rozlišení.
Takže kdo případně plánuje rozehrání prvního dílu, tak se asi vyplatií počkat do vydání nové epizody.

@Garret (25.02.2017 17:37): V tom seriálu bylo stvoření, které bych popsal jako vnímající oblak, pointa seroše byla v tom že se v minulosti na tom ostrově snažily porozumět tomu tvoru a vypadá ůplně stejně jako ten boss, dokonce i v seriálu ke konci obýval v nějakém chrámu.
Gordone, když si to tady zaspamoval nezajímavými zajimavostmi, můžeš mi prosimtě vysvětlit tu druhou větu jako dvouletými děcku?

Poslední boss kterého musíte udolat je Vnímající oblak, může se jednat o referenci na seriál Ztraceni. V tomto seriálu se hlavní děj točí okolo snahy studia tohoto tvora.
@Gordon (24.02.2017 15:00): Tak mě napadá, možná je to pitomost, ale zkus ještě pomocí tlačítek napravo od čísel zvětšit nebo zmenšit obraz.
V diskusi na blogu jeden čtenář prohlásil, že rozhodující je CPU, grafika ani ne.
díky za rady, už krásně hraju :-)

teda moc krásně ne, jak je možný že se mi to tak seká a v nastavení když vše vypnu tak se to stejně neuloží :(
@leebigh (komentář): Rád vidím že i ty jako doomák si měl zákysy v Paříži, já hned několikrát. Ty skrytý vchody jsou peklo...

Naopak mě trochu zaráží že jsi nenašel všechny složky.

Mimochodem jak bylo řečeno v jedné recenzí, poslední level je jedním z nejlepších levelů všech dob, naopak u tajného levelů byla škoda s časem nemohl jsem se kochat, a vždy mi čas vypršel před vstupem na bosse, naštěstí i tak to šlo udělat (až na pozdější brutální fps propad z těch explozí)
sakra já si to snad nezahraju, jediný exáč, který potřebuju mi maže antivirus kvůli podezření na vir nebo malware :(, setkal se s tím už někdo?

EDIT: dobře tak sem vypnul Defender :-D a už to běží

ach menu, hudba z RTCW, ááááá :-O
@Gordon (20.02.2017 10:46): Podstatou té zajímavosti je odkaz na Indiana Jonese, to že jeden z těch odkazů je sluneční disk, který je součástí hlavního příběhu, není důvod k tomu, aby se z odkazu na jiné dílo, dělala zajímavost o příběhu. Stejně tak podstatou té zajímavosti v muzeu nebylo to vlastní muzeum, ale to, že je tam drobný odkaz na Wolfenstein 3D a Mein Kampf.

Pokud by na tom odkazu byl postavený celý námět, nebo nějaká zásadní část příběhu, tak potom ano, patří to do příběhu, ale taky by to chtělo tu zajímavost napsat tak, aby to z ní bylo pochopitelné. Ale pokud je to jen drobný odkaz na jiné dílo, tak to patří do Easter Eggů.
Gordon: Proč je ta zajímavost týkající se Indiana Jonese v kategorii "Příběh"??? To nějak souvisí s příběhem této hry? Stejně tak ta druhá o tom muzeu? Obojí podle mě patří do kategorie Easter Eggy. Ty pravopisný chyby, překlepy a chybějící čárky ti opravím, ale na tohle by sis mohl dát pozor.

EDIT: Tak jsem to zeditoval, viz pošta.
@Gordon (19.02.2017 15:07): To se divím, žes napálil absolutních 100% - čekal bych že Tvoje martyrium se spuštěním se projeví aspoň trošku v hodnocení. S tím padáním se to nakonec vyřešilo ?
Stíhali jste tu misi s mutanty? Mě vždy došel čas při cestě k hlavnímu bossovi ale přesto jsem to tam pak upižlal, Taky po tom výbuchu jsem měl neskutečně nízký FPS.
Nevíte jestli je ta obrazovka s doom hrou co se nachází v laboratoři na velíne funkční, ty kazety se mají najít? protože já nenašel ani jednu.