@Tsukuwave (09.02.2021 12:17): Pre mňa to nieje ani 50. Lords of the Fallen alebo Mortal Shell prezentuje priemer. Ak mali ako ty vravíš low-budget, tak prečo sa vlastne do toho vôbec púšťali. Radšej mali spraviť nejaku izometricku alebo 2d hru a určite by spravili lepšie. V dnešnej dobe su už celkom vysoké požiadavky na 3D štandard. Tak to sprasiť WoD :/
@HungryGhost (04.02.2021 20:28): Dal jsem šedesát procent, a možná jen protože že znám WoD, ale realita je taková že je to krátké, boje se moc opakují, není to RPG, což by jako WoD mělo být. Prostě tomu chybí hodně, předpokládám že je to hlavně kvůli tomu Low-budget, ale stejně je to zklamání..... no možná menší než u Cyberpunk
Podľa toho čo som videl dnes na streame, tak ani zadarmo. Neviem prečo ale strašne mi hra pripominala Life of Black Tiger.
Pokud obě hry aspoň z půlky dodrží co slíbí (příběh, postavy, možnosti) a bude to dobře ovladatelný jak pro PC tak konzole, tak to bude celkem výhra. U Bloodlines 2 se však obávám spíše nedodržení toho co tvrdí, to s těmi frakcemi a tak, ale právě na to se těším nejvíc (výběr frakci a tím pádem i několik konců)
@M.a.t.t. (14.12.2019 18:25): Doufejme v to nejlepší, i když bát se je zde asi oprávněný. Ale je možný, že konečně se jím něco podaří, přece jen pořád jde o hru ze světa World of Darkness. Pokud nebudou blbý, tak by to mělo v celku dopadnout dobře.
@Tsukuwave (14.12.2019 17:56): Aj keby Bloodlines 2 nedopadlo podľa recenzií nijak zvlášť slávne (osobne však čakám dobrú hru), nemyslím si, že Earthblood dopadne lepšie, pretože s tvorbou Cyanide už mám nejaké skúsenosti.
Ten trailer nemá čím naštvať, pretože neukazuje prakticky nič z hry... čo však tiež o niečom vypovedá :D
Osobne som iba rád, že hra vyjde v tom istom roku ako Bloodines 2, pretože mi niečo hovorí, že v priamom porovnaní hráči docenia konkurenčný titul ešte o niečo viac. :)