Priznám sa, že už som istý čas potichu dúfal (ale nijako nevynucoval) v príjemné prekvapenie v mori video hier všeobecne. I keď mám pred sebou hŕbu indie titulov z bundlov, Way som si predsa len stiahol a po vyhľadaní spoluhráča som len tupo pozeral na odpudivú grafickú stránku a jednoduchého, červeného rag-doll panáčika v kŕči (smutne znejúca kombinácia, čo poviete?). Držiac sa pokynov preskáčem na miesto, kde sa obrazovka horizontálne rozvojí a vidím podobného tvora ako je moje virtuálne ja, len je modrej farby.

O pár sekúnd...

Rozhadzujem rúčkami môjho zverenca a nemo sa snaží vysvetliť tomu de*ilovi (!), niekde z opačnej strany planéty, že má najskôr skočiť doprava, potom vyskočiť na plošinku a z nej dvakrát doľava... Na mieste "slepého" snažím sa identifikovať, z pohybu pripomínajúceho navigátora lietadiel na MDMA, kam mám do šľaka ísť?!

Hlavné pozitívum je určite to, že sa nebudete snažiť o to aby ste hru rýchlo s kolegom prešli, ale že sa hráč skutočne baví a čerešnička na torte v podobe mapovej tabule, kde si môžete so spoluhráčom napísať pár slov po dohraní hry, skutočne zahreje pri každom hráčskom srdci.

Pro: originálna a skvelá zábava, citlivo navrhnuté obrazovky, záver, vyjadrovanie emócii pri dobrom/mizernom postupe

Proti: slabšia grafická stránka