Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wave Break

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

80. léta minulého století byla v USA plná syntezátorové hudby, slunečných pláží, svobody, zábavy na každém kroku, ale také třeba kriminality nebo... zvířat na motorových člunech. Wave Break je kombinace žánrů a bere si inspiraci třeba v sériích Wave Race nebo Tony Hawk's. Na mořské hladině si to rozdáte ve smrtelných soubojích o zbraních nebo mírumilovnějším způsobem pomocí předvádění triků.

Vývojáři sází především na nostalgickou 80s stylizaci a samozřejmě synthwave soundtrack, kde mezi interprety nechybí nynější hvězdy žánru WOLFCLUB, Orax, Robert Parker nebo dokonce Ollie Wride. Samotná hra krom módů zaměřených na předvádění triků a sbírání co nejvyššího skóre disponuje i příběhovou kampaní, která se točí kolem peněz a přestřelek, které se však odehrávají jak ve člunech na mořské hladině, tak i na souši, jelikož vaši postavou lze ovládat i mimo člun. Chloubou je také bohatý výběr oblečení a dalších doplňků nebo nových člunů ke koupi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.