Neukazvuje to přesný čas, těch pět hodin jsem možná přestřelil. Počítadlo ukazuje 2:40 ale zas jsem ho měl někdy vypnuté, takže spíš to bude tak 3-4 když se nad tím zamyslím
Popkec: Dobrý komentář, ale jinak všeci kámoši to prý dohráli za 3 hodiny maximálně, tak nevím no.
K citlivosti mysši. V demu jsem s citlivostí myši neměl problém, i když většinou mívám problém, že je na mě myš moc citlivá :-)
A taky by mě zajímalo, proč chlápek v kapuce vydrží 5x tolik (10 kulek z té lepší pistole) co vrah v bojovém obleku (2 přesné trefy). A co teprve mniši, kteří v těch jejich hábitech ustojí cca 15 kulek zblízka a skoro 40 z dálky... Takhle si protahování doby hraní taky nepředstavuji :)

PS: tím vrahem v obleku myslím hráče :)
PS podruhé: Na střední obtížnost, tedy nejvyšší možnou při prvním hraní, mi hra zabrala jen 3 hodiny a pár minut k tomu... I když je teda fakt, že při posledním souboji se už dostavoval šílený stereotyp (který mimo jiné provází většinu těch vedlejších přestřelek).
a nejhorsi je ze jsem vubec nevedel jak zmenit rozliseni, enterem se to mylim menilo ale uz nevim cim potvrzovalo xD proste divna hra
No, ve Wanted je to trochu opačně. I při minimální citlivosti (ve Win, ve hře, na myši) prostě postava při pohybu chvíli čumí pořád rovně a pak najednou provede atletickou otočku o 180°. Pomohlo ale snížení rozlišení na 800x600, což jednoznačně svědčí o blbosti vývojářů. Jenže kdo by hrál na 21'' monitoru v takhle prťavém rozlišení?
ja mam mys s regulaci rychlosti ci jak se tomu nadava a opravdu kdyz jsem v dead space dal maximalni citlivost , a rovnez na mysi ... teprv pak se to dalo hrat xD wanted je podobny no.. nevim proc to delaji v tech hrach
Demo bylo dost v klidu. Tak bych si zahrál někdy i plnou verzi, ale v nejbližší době asi ne.
No mě to ani stereotypní nepřišlo. Hrát to znova, byť za jinou postavu, tak to už ano, ale normálně, kdy (skoro) každý level se mění postava, zbraně, oblečení vašeho hlavního hrdiny je prostě super. Zvlášť mise v letadle, strhující podívaná, já Wanted doporučuji všema deseti tedy, jestli to něco znamená =)
Tak sem si konecne zahral demo a vypada to moc pekne. Hlavne vyborna prace s kamerou a dabing hlavni postavy v tutorialu :)
Jinak to ale uz z tech par minut vypada docela stereotypne, na koupi to urcite nevidim a asi si to zahraju jen v praci :)

a btw. Ten (uz o neco starsi) trailer na konci dema, bych vyzdvihnul mezi nejvic kulervouci trailery posledni doby :)
Tak nakonec jsem tomu dal 85%. Chtěl jsem napsat komentář ale všechno důležitý už tady bylo řečeno.
DoomCze: To mě těší ;) No já chtěl zprvu taky, ale pak si vzpomenu na sem tam ty nudné pasáže za Wesleyho a tak moc natěšený nejsem. Kdyby to bylo aspoň delší