Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wandersong

75
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
27.09.2018 PCSwitch
22.01.2019 PS4
Vývojáři:
Greg Lobanov
Oficiální stránky:
http://wanderso.ng/
Před mnoha lety uvedla bohyně Eya svět do pohybu pomocí své písně, ale nyní dle jejího názoru nastal čas uvést píseň novou a vesmír tak vyresetovat, což také znamená vymazání všech jeho dosavadních obyvatel z existence. A zatímco většina tvorů podléhá letargii, na scénu přichází hlavní hrdina Bard, jež nikoliv mečem, nýbrž písní může zachránit svět. Během své dobrodružné cesty musí v různých částech země nalézt a zazpívat části melodie zvané Earthsong a pokusit se změnit úmysly bohyně.

Wandersong je pestrobarevná, navzdory vážným tématům optimistická 2D adventura s prvky plošinovky, ve které veškerá interakce vašeho hrdiny se vším, na co narazí, probíhá pomocí zpěvu. Stiskem klávesy se kolem postavy zobrazí kruh s osmi barvami reprezentujícími odlišné tóniny. Podle toho, jakou barvu hráč vybere, na zpěv reaguje Bardovo okolí. Ve hře se střetnete se spoustou NPC postav a stvoření, přičemž každý z nich odpovídá na zpěvákovy popěvky různě. Pěveckým nadáním můžete například přenášet objekty, měnit směr větru, pacifikovat neklidné duchy, nechat stromy růst nebo si naklonit či naštvat nejrůznější charaktery, se kterými se setkáte.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.