Virtuelle Pinguin Jagd

10.11.2000

freeware

Další hra, která si nebere za vzor nic menšího než slavnou freewarovku Moorhuhn. Tentokrát se místo slepic budou střílet tučňáci a samozřejmě čím více se nám jich podaří zastřelit, tím více bodů budeme mít. Je tu stejný systém bodování jako ve vzoru hry, tzn. tučňáci dále od hráče jsou lépe bodovaní než ti bližší. Na nasbírání co největšího počtu bodů je tu časový limit a to minuta a půl. Lze i ztratit body za střelbu do praporu za ponorkou s domovskou stránkou vývojářů.

Virtuelle Pinguin Jagd je dalším z nekonečné řady klonů legendárního Moorhuhnu. Namísto slepic jsem zde měl za úkol postřílet co nejvíce tučňáků, což by se v reálném světě asi dělat nemělo. Jelikož se střílí pod vodou, tak byla brokovnice nahrazena harpunou a stejně jako v Moorhuhnu jsem měl k dispozici nekonečné množství střeliva.

Celkové zpracování je otřesné, chybí jakékoli bonusy za sestřelování specifických předmětů, a tak nemá cenu se k tomuto titulu někdy více vracet.

Pro: střílení tučňáků, harpuna

Proti: celkové zpracování, chybí bonusy