Jsem na konci a netuší nikdo proč si nemůžu koupit healt potion? Chci je do závěrečný bitvy a když je chci koupit tak mi řeknou že nemají na skladě :-D Netuší někdo?
Tak už stahuju. Jsem na to zvědavý :) Sice si to zahraju až po víkendu, ale docela se těším. Mohla by to být fajn oddychovka :)
Tady můžete vidět, že mýty o Gunnerově inteligenci, nejsou fikcí, já si zde jen odkašlu a on už ví na co narážím, neuvěřitelné!
@FildasCZ (03.08.2013 06:36): Nemám patent na rozum. Hru jsem hrál na klávesnici a myši (na gamepadu by to možná bylo něco jiného) a třeba doktorovi se líbila hodně. Nicméně nad tím "vychválena" bych se pozastavil, na PC dostávala všude velmi průměrná hodnocení. Což pořád nic neznamená, třeba oba nové díly Alienů (Aliens vs Predator a Aliens: Colonial Marines) jsem si navzdory tomu, že je kritizoval kde kdo, dost užil. Dohraj, probereme.
Boje s bossy na konci her jsou různé. Některé jsou rozumné, jiné jsou rozumné méně, další jsou debilní, a když se hodně podaří, tak vznikne opravdu nebetyčná vykurvenost jako v případě Viking: Battle for Asgard. Dělat jeden boj přesně podle videowalkthrough tři hodiny a neudělat ho, to je opravdu paráda.

Samozřejmě když to teď položím, tak budu provádět znovu obléhání závěrečné pevnosti a následný půlhodinový výšlap nahoru k finálnímu bossovy, protože systém checkpointů navrhoval další bezmozek.
@RNDr. Gunár Pavel (15.07.2013 14:32): Doktore, hilfe. Jak jsi udělal ten kokotský konec s první fází boje s Hel, kdy je třeba rozbít čtyři sféry a současně se nenechat zabít od respawnujících se borců ani ohnivých zdí? Mimo jiné jsem právě zjistil, že pokud ze hry vyskočím, tak jedu celou bitvu od obléhání pevnosti znovu, opravdu Boží.
@Jack_Dark (15.07.2013 13:57): Nee, koupil jsem to až teď. Dnes jsem si vzpomněl, že jsem si to chtěl kdysi koupit, ale až ve slevě, tak jsem zkontroloval Steam, jestli to náhodou neslevnili :-)

Bude to taková rozcvička před znovuhraním upravené verze známé rubanice Rune jménem Rune Classic
@Walome (15.07.2013 14:17): Eh, sice jsem Enclave par misi hral, ale neivm jestli bych to srovnaval.. Spis jako open-world Darksiders 2 bez puzzlu a dungeonu se nejakou strategickou casti.

Hral jsem jen prvni ostrov - mas pocatcni osadu, osvobozujes zajatecky tabory (ze zacatku vylozene musis brat nepratele potichu/po jednom), kdyz mas dost lidi, vyrazite do velky bitvy o nejakej dulezitej bod na mape. Mezitim expeni novych skillu, komb, atp. Na konci megabitva o nejaky portal nebo co to bylo. Hodne pekne udelane, grafika uz meh, ten svet je mozna takovy trochu mrtvy, respektive detailnost jak z 10 let stary hry. A myslim ze me sral draw distance jednotek (na PS3). Celkove se mi to libilo, kybych nechodil do prace asi to projedu cely, ale neni cas.
Vyborne bych nerek, ale celkem slusne. (Tvari se to jako rubacka, ale v podstate se to musi hrat dost jako stealth. Pri nejmensim ze zacatku.)
Viking: Battle for Asgard dalsi hra za tri dollary :D sakra váham ..Muze mi k ni nekdo rict vic ? Na videa jsme koukal recenzi cet, ale ja chci od nekoho, kdo to hral.Diky za odpoved
@Walome (19.10.2012 14:02): A jak! Moje bazarovka voněla po mariánce. :D

@NateLogan (19.10.2012 14:09): Před rokem 2006-7 mělo USA naopak nejlepší obaly na světě, zatímco Evropa jen utírala nudle se svými plastovými humusy, které teď máme hezky všichni. Ten ošklivý černý pruh pochází právě z doby, kdy přešli taky na plastové škeble a potřebovali nějak odlišit PC verze od konzolovek.

bottom line: Cover klidně vyměňte, ale přeju vám hodně štěstí při hledání lepšího, tahle vizualizace pochází asi z roku 2008, kdy PC verze měla vyjít, ale nestalo se... Na druhou stranu teď je to download only na Steamu za 15 éček, no nekupte to.