@leebigh (19.08.2021 14:10): Ale co jsem si shlédl nějaká gameplay videa na Youtube, tak tam asi té cenzury bude více, viz. třebas některé plakáty v metru byly nahrazeny jinými verzemi s trochu méně odhalenými dámami... čili to vidím tak, že se reloaded nemá cenu zabývat, té zbytečné cenzury tam bude asi dost... vizuální rozdíl tam prakticky také není skoro žádný.
@Isair (19.08.2021 08:14): Potvrzuji že prři zapnutém tutoriálu scénka s pistolí funguje.
Ten tutorial spočívá asi ve dvou obrazovkách s radami ještě než vyjdeš na ulici. Jestli budou rady dál, to netuším
Pro mě novinkou je silný úder namapovaný na klávesu B, který odráží nepřátele kolem tebe, ale sebere ti zdraví. Bez tutoriálu bych o něm nevěděl.
@leebigh (18.08.2021 18:43): Teď jsem si pročetl to Doom fórum, dle slov autora by se mělo jednat o jedinou cenzuru. Ale nemám moc radost z useknutí úvodní scénky se sebráním zbraně, což je prý cílené, aby hra měla rychlejší start... hmpf, prý tam podobných "vylepšení" má být vícero. Zase je tam ale nějaká volba "tutorials", při jejím zapnutí by se mělo přehrávat všechno, jde o to, jestli to opravdu pouze přidává tyhle filmečky, nebo to zapne nějaké další otravné rady...

Na druhou stranu jsou tam přidány nějaké nové easter eggy a nová komba... i tak tedy váhám, jestli nezůstat raději u originálu, pokud tam podobně "skvělých" nápadů, jako vysekat některé povedené filmečky, měl autor vícero.
Fakt podarený mód pre Doom, hneď som si spomenul na Borderlands alebo Condemned, alebo XIII... :-)... len škoda, že je tá hra taká krátka.
To máš pravdu, Dooma bych v tom nenašel ani mikroskopem. Pro mě taky přijemné překvapení, čekal jsem trošku něco jiného. A na dabing jsem v komentáři zapomněl, ten je skutečně profesionální, na tom se shodneme, rozhodně výborná freewarovka :-)
Psyx: A když si představíš, že to je původně Doom 2... Mě to hned učarovalo, je to skvělé, graficky, hratelnostně, zvukově...