Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Garret (12.02.2019 15:33): Tak kdyby mě to mělo vyloženě štvát, nedám tomu 80%, že jo. :) Jen mi to příjde trochu unavující, že prostě opakují slasherová klišé, i přes fakt, že to byl očividně záměr. Že to tak tvůrci zamýšleli neudělá dané scény o nic zábavnější/méně otravné.
Škoda, že se nevyhnuli laciným jump scare scénám a následky některých rozhodnutí jsou trochu nepředvídatelné (viz třeba spoiler u raisen v komentáři). Nebo že vás hra donutí udělat něco, co dělat nechcete, aby "uzavřela" cestu postavě v budoucnu, i když vás napadne, že tohle bude mít nějaký následek a dělat to prostě nechcete... Stejně tak trochu stupidní chování některých postav a neustálé rozdělování se, kterému nemůžete zabránit, je docela unavující.

Ale jinak se to hraje dobře, asi jsem jediný, komu se líbí to frustrující QTE, což se k žánru hodí, občas to je zatraceně napínavé a zvraty jsou docela překvapivé a hlavně dávaly smysl. Hlavně posledních pár kapitol byly super jízda. Po otřesném Heavy Rainu to docela spravilo chuť...

Nejvíc mě ale zaráží, že si zaplatili Hayden Panettiere a dovolí vám za ni hrát snad nejmíň...
@Fg (04.11.2017 16:36): popravdě já těmhle řečem moc nevěřím, tehdy mi lidi tvrdili, že bych byl perplex z vraha v Heavy Rain - tak jsem si ho vyyoutuboval, a nebyl jsem, ba naopak. To samé tady, klidně bych se na yt podíval, ale nevěřím, že mě to zaujme. Nicméně opět opakuju, že to nehraje roli. Nejvíc mě stejně sraly ty animace a fps :D

Ale jo, máš pravdu, interaktivní hry mě zatím příliš nepřesvědčily.
Lol, Salome hrál max 2 hodiny, hra nabere úplně jiný směr. Interaktivní hry prostě nemáš rád ...
@sgtfury (04.11.2017 15:23): hru jsem hrál pár hodin. Do té doby tak působil. A ne. nebudu se účastnit debaty "pokud jsi to nehrál celé, nemůžeš hodnotit". Her je dnes spoustu a pokud mě nezaujmou do pár hodin, mám v zásobě několik desítek dalších.

@jones1240 (04.11.2017 13:48): ehm, na Life is Strange nadávám kudy chodím :D
@Walome (komentář): " Do toho všeho komický záporák, co nemá na práci nic lepšího, než zhluboka dýchat, rok čekat v lese, než se děti vrátí na chatu, aby na ně mohl číhat s mačetou v ruce a plamenometem na zádech. " si si istý, že si pochopil príbeh? :)