Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Underwurlde

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1984 Spectrum
1985 C64
04.08.2015 XOne
Vývojáři:
Ultimate Play the Game, Softstone (C64 verze)
V této akční plošinovce se hráč ujímá role dobrodruha Sabremana, který se skrz hrad a jeho podzemní jeskyně snaží dostat až k východu a přejít přes strážce. Na každého z nich musí postava použít odpovídající zbraň - nůž, dýku nebo pochodeň. Cestou potkává různé nepřátele, například harpyje či chrliče.

Hra je viděna z bočního pohledu na hlavní postavu a na rozdíl od jiných her od studia Ultimate Play the Game je Sabreman nezranitelný vůči svým nepřátelům, ovšem ti ho mohou svým zásahem odstrčit a pokud spadne dolů z okraje plochy, tak ztratí jeden život. Hráč začíná se sedmi životy a pár jich může najít v průběhu hraní.

Konečné skóre je určeno podle počtu zabitých nepřátel, navštívených míst a objektů, které hráč sebral. Underwurlde má tři možné konce, z nichž každý byl vytvořen dle plánovaných sequelů v Sabreman sérii. Mezi další hry této série patří Knight Lore a Sabre Wulf.

Tato hra byla součástí kompilace Rare Replay pro Xbox One.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.