Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Unbound

Unbound: A Wound Vignette

20.12.2007
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Druhá část, z plánovaných tří, nesoucí přízvisko Unbound, tentokrát nabízí perspektivu z opačné strany, tedy pasáže týkající se vědeckého týmu, v jehož čele stál Dr. Nicholas Powell. Powellův kontroverzní projekt Caterpillar, díky kterému se dostal až na okraj posmrtného světa, jenž byl dosud jen doménou mystiky, bohužel, bohudík, skončil naprostým fiaskem. Experiment se neobešel bez tragických následků.

Jediný přeživší, Dr. Fielding, je držen vládními složkami, v místnosti o velikosti cca pět metrů čtverečních. Útrpné výslechy, jimž je vystaven, by mohly vnést světlo do tohoto neznáma a dopomoci získat odpovědi na otázky, jež zůstaly nezodpovězené. Dr. Fielding odvážně vzdoruje nekonečnému týrání a ponižování. Ví však, že takhle to nemůže jít donekonečna. Musí vymyslet plán útěku s alespoň nepatrnou šancí na úspěch.

Unbound se opět řadí do ctihodné tradice 2D adventur z pohledu první osoby. Hráč si znovu vystačí se dvěma tlačítky na myši. Nechybí rovněž tradiční textový rozbor toho, co se scéna snaží hráči sdělit a co během ní postava prožívá.

Datum vydání závěrečného dílu "Mobius" je prozatím ve hvězdách.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.