Perfektní návrat ke starým dobrým arkádám ve skvělé grafice. Takto jednoduše by se dala popsat sympatická hra Trine. Tato gameska nabízí zajímavé zpracování, dobrou fyziku a tři různé charkery za které je radost hrát. Kouzelník se kterým si vyhrajete, hbitý zloděj a silný válečník. Lost Vikings možná trochu jinak, možná o pár let dopředu, ale přesto velmi chytlavé a nenáročné (po hratelnostní stránce). Opět můžu řadit Trine mezi jedno z příjemných překvapeních. Už se těším na dvojku!

Pro: grafika, poctivá arkáda, zábavný potenciál, fyzika

Proti: mohlo být více různých protivníků, "krátké"

Trine není špatná hra. První hodinu jsem z ní byl přímo unesen. Potom se však začal dostavovat stereotyp a pocit, že mi tu něco chybí.

Trine je pěkný, ale neoriginální. Máme tady tradiční fantasy kulisy s trojicí hrdinů, jejichž využití je silně nevyrovnané. Zatímco zlodějku jsem využíval téměř pořád, bojovník s čarodějem se zřídkakdy dostali ke slovu.

Skvěle zpracovaná fyzika má i druhou stranu mince – většina hádanek se dá vyřešit „vychcaností“. Např. čaroděj se může přenést prakticky kamkoli, stačí stát na dvou bednách a hýbat tou spodní.

Hra se tváří jako logická, ale podobně jako Lost Vikings, je spíše akční. Ačkoli jsou bitky zezačátku fajn, nakonec omrzí stejný typ nepřátel a jejich hloupost. S bojovníkem jste téměř neporazitelní, protože má štít, který ochrání téměř před čímkoli – i když do vás buší kostlivec hlava nehlava, tak to s vámi nehne. Čekal bych aspoň malý úkrok vzad.

Příběh je dostačující. Je to pohádka. Typická high fantasy (= tisíckrát omletá) s typickými high fantasy hrdiny, kteří občas utrousí vtip. Typické fantasy prostředí se nijak zvlášť nemění a kouzelnost se tak pro mě vytratila po pár lokacích.

Slovo závěrem – čekal jsem více.

Pro: grafika, fyzika, na dnešní dobu něco nového a krásného

Proti: po čase stereotyp, neoriginální prostředí i hrdinové, kombatibilní pouze s xbox gamepadem (nebo nutnost použít emulátor)

ano, trine je velice jednoducha hra, neni zde milion umirani a umele prodluzovani delky hrani tim ze je tu a tam udelan usek ktery je nemozny jednoduse zdolat. takovy hry mne umi nastvat

trine je pravy opak, paradni hra, trosku mi chvilemi pripominala lost vikings, akorat s tim rozdilem ze zde nemame vsechny hrdiny pohromade ale prepina se mezi nimi

grafika paradni, hezky pribeh - jako v kazde pohadce, a krasne prostredi, mam tri dily a nyni jsem dohral prvni dil. jestli budou i ty osattni tak zabavny tak super. dekuji autorum za zprostredkovani hezkeho zazitku

Pro: hezky levely, prijemna hra

Proti: Ani snad nic