Ok, dal bych to teda v tu neděli večer, beru Natea (protože je to jeden z mých oblíbených spoluhráčů :) ) a Strady/Walome, bohužel se k nám vejde už jen jeden z vás, takže kdo mi dřív potvrdí že v neděli večer může, tak ho berem a ten druhej holt bude náhradník kdyby se někdo nedostavil.
@Danny (22.12.2012 19:29): Taky musíš brát na vědomí, že si nekupuju jen tohle. Obvykle o slevách kupuju několik her a kdybych si řekl tohle u každé, tak bych prodělal pár stovek, za které bych mohl mít další hry... Ono z dvacky sem, dvacky tam jsou nakonec velké peníze. Nevím jak ty, ale já nemám na rozhazování. ;)
@ugraugra (22.12.2012 19:24): Njn, mě to jen připomnělo situaci asi dva roky zpátky, kdy tu někdo chtěl koupit čtyřpack nějaké hry, aby ho to vyšlo levněji. No tak jsem na to samozřejmě kývnoul, proč ne že, když je to levnější... ale schválně jsem si to pak přepočítal a ušetřil jsem celých 12 Kč... slovy dvanáct korun českých :-) No nekup to :-)
Podarené DLC. Grafika úchvatná a prostredia zaujímavé (hlavne púšť a vnútrajšok obludy). Výhrady však mám k novým schopnostiam, čarodejník može chytať nepriatelov do klietok (čo je snad dobre len na lukostrelcov, ale ved aj tych hned zabijete, takze nechapem), zlodejka tam má možnosť zmiasť nepriateľa pri neviditelnosti, že zanecha nejaku vybuchujucu panenku (dalsia nepoužitelna kravina) a bojovnik tam ma magnetizovany štit (asi jedina zaujimava vec). + este kazda postava ma 3 dalsie schopnosti, ktore vsak odomknem az pri opatovnom hrani.

Zaverečny boss fight mi pride tiež dosť jednoduchy. Každopadne však spokojnosť :)