Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tormentor X Punisher

Tormentor❌Punisher

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
02.06.2017 PC
Vývojáři:
E-Studio
Oficiální stránky:
http://tormentorxpunisher.com/
Tormentor❌Punisher je izometrický twin-stick shooter kráčející ve tradici arkádových her, v nichž bylo jediným hráčovým cílem dosáhnout co největšího skóre. V roli bojovnice s fialovými vlasy na vás čeká uzavřená aréna, v níž musíte likvidovat nekonečné hordy démonů, dokud nezemřete. Kromě řadových nepřátel akci ozvláštňují masivní bossové, kteří se objevují náhodně a vnáší do hry chaos v podobě vyvolávání různých pastí a měnění tvaru arény. K frenetičnosti akce přidává fakt, že všichni nepřátelé včetně bossů umírají na jeden jediný výstřel, to se však týká i samotného hráče. K dispozici je bohatý zbraňový arzenál, který lze dále upgradovat odměnou za objevování nových a kreativních způsobů masakrování démonů.

Brutální komiksovou stylizaci doplňuje metalový soundtrack. Pokud by se vám singleplayerové bezhlavé vraždění démonů omrzelo, hru lze hrát v lokálním kooperačním multiplayeru.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.