@hatifnat (20.01.2021 08:25): Tak tohle teď udělalo radost mně :)
Těch her jsem našla víc, kromě jedné (Kung Fu Kim) zde není ani jedna, vlastně ani internet je téměř nezná (jedna je dokonce japonsky, další záhada na téma „jak jsem to dokázala hrát“), tak je sem také postupně přidám.
Už jsem každopádně asi vypátrala, jak jsem se k Toppleru dostala, před 15 lety byly na iDnes minirecenze freewarových her, kde se daly i stáhnout. Hádám, že odtamtud se ke mně hra dostala, a proto si myslím, že určitě nebudu jediná a na hru si někdo vzpomene.
@Brasikona (19.01.2021 15:17): Já to myslela zcela vážně, Tvůj komentář mi po ránu udělal obrovskou radost. Hru jsem neznala, ani žádnou její jinou verzi, ale se zájmem jsem sledovala vaši diskusi u Perestrojky (kam jsem se původně dostala v údivu nad tím, co má Gorbačov společného s žábou skákající po leknínech) a tohle je prostě perfektní práce - pátrat po ztracené hře, na kterou máš dávné vzpomínky, dokud ji nenajdeš, založit jí profil, znovu si ji zahrát a napsat k ní dokonalý komenář - upřímný, citově zabarvený a přitom informativní. Tohle jsou momenty, pro které má být na dh smysl :-)
@hatifnat (19.01.2021 08:21): Vím, že to působí fakt absurdně (proto se ani nedivím tomu mínusu, když jsem se podívala, od koho je), ale k tomuhle prostě nemůžu přistupovat jako k jiným hrám :D

Jen je škoda, že je na Win 10 hra v pozdější fázi trochu pomalejší, na což je i na GitHubu upozorňováno. Vzhledem k tomu, že to je všechno volně přístupné, možná by se s tím dalo něco dělat, asi na to po zkouškovém mrknu. Hrát se to dá, ale trochu to kazí dojem. Když jsem spustila svou původní verzi na XP, bylo vše ok a hrálo se to rozhodně o něco lépe.