Pro mě jako fanouška série mírné zklamání, nucené shooting galery alá Max Payne 3 v mé oblíbené 3rd person akci nemusím. Celkově je hra o dost více akční než předchozí díly, ale takový vývoj si doba asi žádá.

Hrací doba cca 7-8 hodin, dohráno za dvě odpoledne.
Teraz som si všimol, že toto je jediná hra v sérii, ktorá má pre všetky oblasti rovnaký obal.
To s tou peticí je děsná šaškárna...

Ubisoft na PC se spožděním vydává prakticky všechny hry a i tahle se tam dostane tak jako tak. Ovšem chlapci si všimli, kolik dodatečnýho mediálního pokrytí přinesla PC petice Dark Souls, a tak teď dělaj, jako že je to nejistý a ponoukaj hráče k podepisování nějakejch obskurních petic. Jako by snad těch pár tisíc lidí mohlo něco změnit. Meh.

Je to PR stunt, nic jinýho.
Tak to nejsou hlášky umělý inteligence, nýbrž těch hráčů, co ovládaj ostatní postavy...

Vypadalo by naopak divně, kdyby tam na sebe řvali jak v reálným boji:).
Chápu, že to musí být lákavé pro dost lidí, ale stejně mě mrzí, že stále dělají z AI ovce na porážku a prostředí hraje pro hráče. Mám na mysli stíny. Když je Sam ve stínu, nikdo ho nevidí, ale hráč vidí vše velmi dobře. Tohle měli zavedené v jedničce. Když jsem vlezl do tmy, tak jsem nic neviděl. Kromě jedničky mám dojem, že noktovizor použije hráč opravdu jen výjimečně. Většinou s ním ve tmě vidí paradoxně hůře než bez něj.
@Walome (27.04.2013 12:12): Mně ta změna taky nepřišla špatná, ale kdyby nastala podobná třeba v DtS, tak to bych řval. Naštěstí u trojky nenastala, ale kde je jí konec, to by mě fakt zajímalo. :-(((
@Chuck (27.04.2013 10:37): No já jen že jednu plnohodnotnou stealth trilogii jsme tu měli a to snad stačí - to je jak s Hitmanem, lidi pořád chtěj dozblbnutí tu samou hru dokola a dokola - bohužel Hitmana posrali, zatímco Conviction se poved.
@Fg (26.04.2013 22:00): A proč by to měl být výsměch? Pořád to můžeš hrát stealth způsobem, na rozdíl od Conviction můžeš opět odnášet mrtvoly a pokud budeš chtít, můžeš si vybrat akční způsob, k němuž Tě ovšem nikdo nenutí. Pravda, odpadá hra světel a stínů.
@Fg (26.04.2013 21:19): Jediné na této hře, co má jakžtakž smysl hrát, je coop. Tam jsou mise relativně rozumné se svobodou zvoleného postupu, jen těla se nedají přemisťovat.
Původně jsem singl hodnotil snad ani ne 40%. Blacklist po posledních článcích, kde tvrdili, jak moc byl Splinter Cell složitý a nepřístupný, jsem ho též rovnou odepsal. To bude ještě horší s*ačka než Conviction.
nu, dávám od toho ruce pryč, tohle se už ani nedá hrát! Ne že je příběh oničem a netáhne, ona i gameplay je totální tragédie....

Blacklist už bude jen výsměch kdysi skvělé série.

neměl by někdo zájem o novou Xbox 360 verzi za symbolickou cenu???
Já mám všechny dosavadní Splinter Celly v tý trapný vobyč krabičce a musím držet tradici :) Ale je to moc hezká edice. Asi nejhezčí z těch všech, podle mě.
čím dýl to hraju, tím je to horší a příběh je totální clusterfuck! ó bože! co ti to udělali Same? Hlavně jako samotná hra je to šedý průměr, natož v universu SC, jsem zvědav, jak znásilní BL...příběhově to měli po 4ce ukončit a udělat nějakého mladého šášu do C + BL

a mě už je to vlastně jedno, dojebávají jednu sérii za druhou, to je hnusná doba, ještěže ten MGS zůstává kvalitativně stále na špici a v rámci stealth žánru se tlustýmu Samovi jen směje z patra, tak nám umřel, kdysi velká legenda žánru, RIP SF.

btw nějaký zájemce o Xbox verzi za pár kaček v super stavu?
Black List bude pro X360 a PS3 v češtině - hezky pěkně!
@CJ (14.02.2013 21:48): jj pořád sem lítal venkem jak opice a vyhazoval neusále nepřátelé :D už konečně vidím ty inovace! :D teď jsem v misi, která byla ukazována na E3 než to restartovali a udělali z toho todle, co to je.
@Fg (14.02.2013 21:13): Takže už si bol v tej miestnosti, kde si mohol vyhodiť von oknom asi 8 ľudí, vďaka tomu, že keď si niekoho vyhodil, prišiel sa tam za ním ďalší pozrieť? :D