Tom Clancy's Rainbow Six: Take-Down – Missions in Korea

01.06.2001

Rainbow Six: Take-Down je následovník kultovní taktické akce Rainbow Six, který byl, díky obrovské popularitě této hry v Koreji, vytvořen pro korejský trh. Původně bylo v plánu hru vydat i za hranicemi Korey, ale nakonec z toho sešlo, takže jediná verze na trhu je anglicko-korejská - anglické menu, korejský dabing a titulky.

Tým Rainbow je v roce 2003 povolán na pomoc do Jižní Korey, aby zasáhl proti teroristům, ze kterých se později vyklubou členové samotné Yakuzy. V hlavní roli je opět samotný Dingo "Ding" Chavez, tentokrát má tým tvořen převážně z Korejců, kteří jdou bránit svou domovinu. Take-Down obsahuje 26 misí (z toho 8 v singleplayerové kampani), 20 členů Rainbow týmu (15 korejců, 5 nekorejců), 4 uniformy a 15 druhů zbraní. Po hratelnostní stránce je hra totožná jako její předchůdce.

@MartinezZ (20.03.2014 17:48): Taky jsem na to koukal. A navíc jsem zkusil vymazat save ze hry a odemknout ji trainerem, což odhalilo jen těch osm misí. Tak si snad můžu s klidem doplnit, že jsem ji dohrál :)