Tom Clancy's Rainbow Six 3: Iron Wrath

09.06.2005

freeware
rozšíření

Iron Wrath je po Athena Sword druhým datadiskem k taktické hře Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield, od kterého se Ubisoft Entertainment rozhodl distancovat a nechat jej kompletně bez podpory, ale za to zcela zdarma (původně šířený pouze pomocí serveru FilePlanet).

Datadisk přináší celou jednu novou kampaň o sedmi misích odehrávajících se v západní Evropě, dvě portované mise z předchozích dílů, šest nových zbraní a pět nových multiplayerových módů.

Pro funkčnost hry v multiplayeru je nutné získat sériový klíč ze stránek FilePlanet (nutná registrace), viz oficiální stránky.

@PavelU (09.12.2018 14:07): jasně já si docela užil, než jsem přišel před pár lety na to jak Iron Wrath nainstalovat na tu Playman Gold Edition (verze 1.60). Někde jsem si to doma sepsal to txt a někde uložil.
Pochopitelně, že včera když jsem to instalovat na jedno starší PC na chatu, tak jak na potvoru jsem to nemohl najít, takže jsem strávil pár hodin přemýšlením a hledáním jak na to. :) Nakonec mě to dokopalo návod sepsat jako zajímavost.

Mám rád SWAT 3, Rainbow Six, Operation Flashpoint, apod. Na staré PC na chatu ideální. Škoda, že mi na té sestavě (viz profil - retro sestava) už nejede moc dobře Arma I.

BTW grafika toho Rainbow Six RS vypadá i po těch letech překvapivě dobře, zkoušeno ve FullHD.