Tak to hraju, a ta IA spolubojovníků... to je něco debilního. Nejdřív chodí do nepřátelských ran, pak když nastavím C4 tak ty dementi stojí uní abych později na ně použil lékárny. A ty jejich kecy které se neustále opakujou.... AI je u týhle hry děs.
Kolik to má těch actu ? Jsem dokončil druhej a začíná mě to docela nudit.
Jestli myslíš, že to za to stojí...
Ale taktická akce, kde taktika znamená volbu obejít budovu zleva nebo zprava, to si pod pojmem taktika nepředstavuji.
Ale nebýt té stupidní inteligence spolubojovníků a supersmyslů nepřátel, byla by to slušná hra. Bohužel nepřátelé jsou tu jen dva typy, ten první tě netrefí ani ze tří metrů a ten druhý i na kilometr okamžitě jen při vykouknutí zpoza rohu.
Uvažujem, že to za tých 2,49 kupim , ale bude mi to vobec na niečo dobré ešte? :D neverím velmi tomu, že sa k tomu vobec dakedy dostanem...hm
Může mi tu někdo vysvětlit, co je toto za debilní kus hovna? Docela jsem se těšil na taktickou akci, místo toho mám parodii s totálně retardovanou inteligencí spolubojovníků, kteří nejsou schopní se dostat ani z bodu A do bodu B, protože jsou schopní se zaseknout u jediné sloupku široko daleko. Občas se zachovají až podivuhodně inteligentně, ale to je tak jednou za 4 mise. A asi 3. mise aktu III, co to má být?!?! Už jsem ji restartoval několikrát, ale vždy mi na tom mostě postřílejí parťáky dřív, než se dotknou země, takže z lana jen spadnou mrtvoly a když dám restart, hodí mě to tak, že moji jsou už mrtví a já jsem do 0,5s mrtvý taky, takže musím smazat savy a spustit misi od začátku včetně výběru výbavy, ale opakuje se úplně to stejné! Tak tohle jsem kurva ještě neviděl!
EDIT: Jo a mise stojí taky za pěkný prd, pár je slušných, zbytek o ničem. Smysly nepřátel absolutně přehnané, vykloním se zpoza rohu asi 30m od nepřítele, který je otočený zády a on se okamžitě otočí a zastřelí mě, děje se to u ostřelovačů a vojáků u těžkých kulometů. Opravdu debilní sračka, škoda 2,5€ na Steamu.
Vcera jsem zkousel chvilku multakovou betu Future Soldier a hraje se to hodne pekne.
Grafika je sice opravdu tak hnusna, jako na vsech videiich (obzvlast v menu je to chybejici vyhlazovani naprosto tragicky), ale animace pohybu jsou rek bych bezkonkurencni a fakt je na tom videt, ze to detailne snimali s profikama.

Hraje se to dost jako obycejna strilecka, ale bez aspon naznaku taktiky tam clovek nevydrzi. Zatim meli lidi dost problem spolupracovat a vicemene tam kazdej pobihal jak trotl, ale par her sem mel se slusnym tymem a byla to prekvapive parada :) Vyborny je, ze po smrti se clovek vcelku rychle vraci na bojiste a to po vzoru battlefieldu rovnou za zada partaka.
Po skvělém prvním dílu prozatím zklamání. Je to strašně jednoduchý a coop je vyřešený naprosto debilně. Spoluhráč nemůže využívat taktickou mapu (to jen velitel) a v připadě smrti respawn, no co to sakra je? To má být taktická hra? To to nejde někde přenastavit?
Opět jsem rozehráltuto výbornou hru a musím říct, že se zatraceně povedla. Je těžká jak prase, hlavně v posledních dvou misích (ta podvečerní je asi The best), kde to podkresluje vynikající hudba.. Grafika a fyzika (physx) na výborné úrovni i dnes.. Fakt si to užívám.. Těším se na Future Soldier a zatraceně doufám, že nepoleví v náročnosti hry a neudělají z toho sračku pro náctileté konzolisty.... Dvojka zůstala stále kvalitní, ikdyž byla na konzole, tak pevně doufám, že při tom taky zůstane..
Heh, sem prvnich par sekund demo gameplaye myslel, ze jsou to podmorsky zabery :))

Nevypada to vubec spatne...
Nemyslel bych si to, ale ten nový Future Soldier vypadá dle herních videí náramně dobře. Uvidíme :-)
Lenže všetky tie ochrany a blbosti okolo viac škodia práve platiacemu zákazníkovi. Predaj hier neustále stúpa, to že firma nedokáže mať zisk nemusí byť ani tak otázka toho, že ľudia to pirátia, ale častokrát toho, že 1.hra je proste shit 2.hra je veľmi úzkoprofilovaná pre špecifickú hráčsku základňu 3.privysoké investície do nezaujímavého alebo zlého produktu.

Problém firiem je v tom, že vidia úspech nejakej firmy a nejak ho nechápu, niekedy hru predá silný marketing, inokedy značka, občas kvalita. Vydavateľ čaká od každej svojej investície, že je správna a výhodná a častokrát nerozumie svojej finančnej prehre, tak je tu stará známa otrepaná výhovorka na pirátov. Pozri si predajné čísla úspešných hier a potom si vygoogli tej hry torrenty, prípadne rôzne ftp uploady a rapidshare.com, jasné, nie je to smerodajné, ale obraz o tom, aké je to číslo oproti predaným kusom malé, je jednoznačný.
Last_jedi - chtěl bych mít tvojí jistotu.Zase takovej mýtus to nebude, spíš bude pravda někde uprostřed.Nepochybuju že kdyby se pirátit nedalo, prodeje by dost razantně stouply.A PC by konečně zase byla hlavní platforma (nebo minimálně rovnocená konzolím, co se výdělků pro studia týče).Už z toho důvodu doufám že ta ochrana Ubisoftu prolomená nebude.Přeci jenom víc PC exclusive, popř. PC centric her by bylo good.
Marwel: nie je o pirátov, to je mýtus, ktorý podsúvajú vydavatelia, človek čo má o originálku záujem si ju kúpi, aj keď môže mať pirátsku verziu a človek čo si stiahne pirátsku verziu, by si tú hru nekúpil, ani keby si ju stiahnuť nemohol. Pozri si rebríčky predaja pc hier a potom sa zasmej na tom, ako "trh umiera".
Proti hovori predevsim dve veci: 1. Nikdo nebude platit druhe studio pro ciste PC hru (kvuli piratum se to proste nevyplati); 2. Zajem o takticke akce uz neni takovy jaky byval. Je to smutne.
no bude to zase naka zjednodusena bezducha konzolovka :( , ikdyz predchozi dily byly v PC verzi odlisne 1st vs 3rd person a jednoduchost vs "realita"
Vypada to skvele, ale obavam se, ze na propracovanou taktickou akci jako v prvnich Ghost Recon muzem rovnou zapomenou. Nejspis to pojede po vzoru konzolovych AW.