@Charllize (27.02.2021 18:09): No jo, ale lepší dubgeony než P3 a 4 má vlastně každá jiná hra :)

To zní jako by tu hru vydával Atlus :)

Tady si zase klasicky postěžuju, že používají 3D modely se čtyřmi opakujícími se animacemi místo těch pěkných 2D spritů z menu. I když třeba Tsubasa si na něm není vůbec podobná.
@Solidor (27.02.2021 18:02): Kazdopadne, kdyz to vezmes retrospektivne, tak v ramci jakoby ala Persona, ta hra kdyz vysla mela zdaleka asi nejlepsi design dungeonu. Kdyz je srovnas z P3 a 4, tak to je nebetycny rozdil. P5 se z toho poucila.

Priznam se ze na Switchi jsem to jeste nedohral, takze si to s tema zbranema uplne presne nevybavim ,jen vim ze jsem jich tahal pak sebou vic abych se nemusel vracet. Ale nejspis to eliminovat nejde, a otrava to je. Mimochodem ty grindovaci mini dungeony co jsou v Bloom palaci byli na WiiU jako placene DLC :)

Jo to si vybavuju, vetsina bossu v posledni fazi zacne zlobit :)
Maiko ma pekny design :)
@Charllize (27.02.2021 17:53): @Charllize (27.02.2021 17:53): Nedivím se, že se ti líbí. Hromada utahanejch herních mechanik a vyloženě nasírací last boss. V rámci tréninku na SMT 3 a 5 jsem to hrál na hard, ale toho jsem snížil na easy. 60 minut ho mlátíš, aby v poslední čtvrtině HP začal spamovat Megidolaon. A na pětihodinový grind mě to už fakt nebavilo.

Nene, do toho paláce se musíš vracet pořád. Pak si zbraně vylepšuješ na +1 a +2, kde máš teprve ty nejlepší schopnosti. Chceš-li si udržovat bojeschopných všech sedm postav, tak tuplem. A jak jsem psal, ten souboják je později pěkně otravný.

Ale jo, ty animované cutscény jsou pěkné a design nejen nepřátel taky.
@Solidor (komentář): No vidis, a me to vzasade bavilo vic nez P5. Asi proto ze to je porad dost staromodni. Jedine co me trochu rozladilo ze to je pomerne kratsi hra. Dungeonu je malo a i to mesto neni kdovijak obsahle.
Z toho soudim ze to byla takova rychlokvaska s porodnimi bolestmi, aby se aspon na chvili zavrela pusa fandum nintenda ze nemaji Personu.
To chozeni do palace je otrava,a le mam dojem ze casem si tech zbrani vyrobis vic a tahas je sebou, takze to vraceni neni tak caste.
Soubojak je celkem originalni, vadilo mi jen ze je ta arena porad stejna a na SMT klon prilis rozjuchana, i kdyz to pribehove dava smysl.
Hra ma taky moc pekne animovane cutsceny a design nepratel.
A ne nechci rict ze to je kvalitnejsi hra nez P5, jen ze mne osobne sedla o neco vic.
PS: muzes si to dat jeste jednou, to tam budes mit superbosse :D
Jak tak koukam ukazuje se, ze Switch nebude o moc vykonejsi nez WiiU, pac ta hra vypada na chlup stejne graficky. Doufam ze aspon ten obsah navic bude stat za to. Vyhoda Switch verze ovsem je v mnohem rychlejsim nahravani lokaci a souboju, to na WiiU diky tomu ze se to nacitalo z media trvalo celkem dlouho. Obvzlast u souboju to byl dost opruz.
Takhle zpetne si uvedomuju ze me to bavilo vic nez Persona 5, tak si to zopaknu jestli se mi to potvrdi.

A jeste pridam nejakou tu aferku co se objevila. Lidi toho nadelalji kvuli par kreslenejm kozam :)
https://www.gamerevolution.com/news/6082 ... sions-encore-refunds
Zvlastni ze jak se to zjistilo tak se zacla neskutecne dobre prodavat necenzurovana WiiU verze, ktera od vydani zas tak dobre prodavana nebyla. Inu, vse zle je k necemu dobre.
http://www.nintendolife.com/news/2019/10 ... game_on_amazon_japan

Samozrejme ja kazdemu doporucim hru na Switch koupit, tedy kazdemu kdo ma tyhle hry rad, protoze bojkotovani k nicemu dobremu nepovede, maximalne tak prestanou na zapade ty hry vydavat uplne:(