Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Strady nechce být nípal, ale nípá dobře. :) Přiznám se, že jsem tady docela na rozpacích. Kdyby to bylo nějaké rozšíření, které přidává nějakou novou kampaň nebo prostě x levelů, tak s tím problém nemám. Sám jsem loni do výzvy vzal TES IV: Oblivion - Shivering Isles, ale jestli tomu správně rozumím, tak tohle je DLC které přidává do hry jen nějaké "serepetičky", což jsou přesně ty DLCéčka, který jsem v předchozích ročnících lidem rozmlouval. Na druhou stranu to splnilo ducha téhle kategorie, napsat komentář tam kde není, a hru si dohrál celou. Takže pokud do této kategorie nenapasuješ v průběhu roku něco jiného, tak asi přimhouřím oko a uznám to. ;-)
@Strady (15.01.2018 11:56): Tak to není jen DLC, které by se hrálo samostatně. Integruje se to do hry a musel jsem celou hru dohrát znovu. Našel jsem tu na to profil, tak z mého pohledu proč ne... Abych řekl pravdu, ani mě nenapadlo, že by to pravidla nepřipouštěly... :-)