Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

theHunter: Call of the Wild

83

Komentáře

« Novější Starší »
  • PC 80
Grafické zpracování hry je úchvatné, procházení se po rozkvetlých sluncem zalitých loukách nebo v hlubokých lesích za zpěvů ptáků je tak relaxační, že se občas jen kocháte krajinou. Nicméně je to opravdu hra o trpělivosti. Musíte investovat desítky hodin, aby jste něco ulovili a poté si koupili lepší výbavu, se kterou máte možnost lovit těžší kořist. Když se potřebujete někam dostat, tak strávíte několik minut reálného času jen přesunem a tato časová investice může leckoho odradit.
+6+6 / 0
  • PC 95
Po prvním spuštění hry jsem byl unešen propracováním detailů, dynamika počasí mne tak uchvátila, že si hru často pouštím jen tak kvůli virtuální procházce přírodou. K dokonalosti už chybí snad jen vůně lesa nebo pocit chladu při větru a dešti.
Z mého osobního pohledu se mi některé mise zdají být dost náročné, zvlášť, když je úkolem mise ulovit nějaké zvíře, dojde munice a nelze do inventáře přidat další. Možná něco dělám špatně, ale i tak se mi hra velice líbí jak po grafické stránce, tak i z pohledu detailního propracování prostředí.

Pro: Grafika, dynamika prostředí, chování divoké zvěře.

Proti: nenalezl jsem žádné proti, snad jen fakt, že mi došla munice a nemůžu dál lovit.

+8+8 / 0