@John Mirra (17.01.2019 21:07): Jop, tohle byl největší fail, který si člověk mohl odzkoušet už asi v první hodině hry.

Je to takový skvělý symptom toho, jak je ten brilantní koncept Věci pro hry nepoužitelný.
Zkoušečka právě nefungovala, člověk otestoval kolegu, výsledek byl negativní, pak se prošlo dvěma chodbama a z kolegy se stala Věc... :(
@ViRus (16.01.2019 07:32): Já si to naopak pamatuji moc dobře, protože to byl důležitý prvek pro přežití. Párkrát jsem použil i tu zkoušečku krve, ale to mi řeklo jen, jestli je daná osoba zdravá. Když byla nakažená, tak se kvůli té zkoušečce proměnila ještě před třesavkou. Inventář se mi osvědčil nejvíc.
na každýho bosse tam je nějakej trik (kromě posledního, který je jednoduchej)
Hezké odpoledne..mohl bych poprosit o radu jak ,,zrušit´´ toho druhého bosse(dvoukrká stvůra). už hodinku jsem na tom zaseklý a začíná mne to trošku štvát. Net jsem projížděl a nic užitečného jsem nenašel.(řeší se to celkem dost).předem díky
Jen škoda že bongo svůj komentář nerozepsal celkem mě zajímá jeho názor.
PRIVATE MARTIN: Já jsem taky neměl originál, takže to možná bude tím, ale když to psali i do návodu, tak asi bylo i v některých verzích originálních.
Jumas: Ja som takisto videl film až po dohraní hry, ale myslím, že v opačnom poradí by bol ten zážitok asi väčší. Na druhej strane, vedel by som čo už mám čakať a nebolo by to také prekvapenie.

A čo sa týka tej chybovej hlášky po zabití finálneho bossa, neviem ako ty ale ja som mal neoriginálnu verziu, takže som myslel, že to bude tým.
Hrozně mě na té hře štvalo, že ty testy fungovaly jen na to, abys ostatním ukázal, že ty sám infikovaný nejsi. Jinak když jsem je použil na chlápka, o kterém jsem věděl, že se za pár chvil promění, vyšly vždycky negativně... =/
UrbanScytheCZ: Ty injekce jsem nepoužíval, abych si je zbytečně nevyplejtval a nakonec mi skoro všechny zůstaly :D

Několikrát jsem se ale přesvědčil o tom, že když měl někdo klepavku, za pár minut z něj byla příšera, kterou jsem strašně dlouho zabíjel, takže jsem to ukončil jednou kulkou do hlavy, než abych si vyplejtval plamenomet, protože tyhle bestije jinak skoro zabít nešly.
UrbanScytheCZ: No co, měl bys klid. Už napořád! :D Já jen poukazoval na fakt, že to má podobné rysy jako adrenalinová injekce. Podobné. Trochu :D
Jumas: tu klepavku měli proto, že byli s nervama v hajzlu .
Od toho tam byla ta adrenalinová injekce aby si je uklidnil :D
Já jednou a taky si nepamatuju, že bych s tím měl problém - samozřejmě to nebyla ta Score verze, ale obyčejná.
Jen pozor, aby vám to jelo. Mě to na XP (!) ani za nic nejde. Maximálně z toho dostanu, že mi hra jede pět minut a pak spadne. WTF?
JohnCZ: Fakt jo, tak to si pořídim. Taky už tuhle hru nějakej pátek shánim. Díky za info.
Příští měsíc to vychází jako příloha ke Score, pokud bys měl zájem...
Nemá to někdo a nechce se toho zbavit? Případně, neviděli jste to na nějaké digitální distribuci?
Některý přeměny jsou tam natvrdo zasazený a stanou se za všech okolností. Například kvůli tomu, aby designeři donutili hráče jít do některejch částí samotnýho. Některý jsou tam ale i náhodně a právě jen na ty fungujou ty testy.
Ty testy krve tam sou směšný jednoho vojáka sem otestoval a on se stejnak o pár kroků dál přeměnil.
No, já jsem to na pár dní uložil k ledu a až teď v sobotu jsem zkusil ovladače a šlo to. Ty jsem původně instaloval kvůli Omikronu, ale světe, div se, vyřešilo to problém s Věcí. Takže jdu na to!
j.calling.2bad: To víš, že jsem googlil, ale slovo thing Google dostatečně zmate tak, abych nenašel, co potřebuju.
Ještě na Xpéčku mi to šlo hladce, ale už přesně nevím, jak vysoko. Každopádně podstatně výš, než 800x600. Na sedmičkách jsem to ještě nezkoušel, ale nedávno jeden "známý" nahrál walkthrough, taky na sedmičkách, a rozlišení měl dostatečně vysoký (ale od pohledu jsem fakt nepoznal, kolik přesně). Zkoušel si už googlit?
Nainstaloval jsem a co se nestane? Nejde mi změnit rozlišení na víc než 800x600 a nevidím, kde je config file. Jde vůbec dát rozlišení výš?
noo proste to ze ve filmu bylo neco jinak me proste nejak vubec nepali ;)
pipboy: no au! ten mínus bolel :)
ale k věci: přečti si nahoře popis hry, nebude to jenom společný námět... už je to vážně dlouho, co jsem hru hrál, ale pamatuju si rozdíl už jenom třeba v tom, co to věc je: ve filmu je to mimozemské cosi, když někoho zabije, je schopné pomalu převzít jeho podobu (ale ne vždycky to do svého odhalení stihne ;) ), díky tomu mezi hrdiny filmu vzniká nedůvěra, strach... atmosféra filmu je hustější než mlha kolem Rákosníčkova rybníku Brčálníku. Naopak ve hře je věc nemoc - kamarád je ok (prošel testem), pak přijde boj, nějaká z potvor ho škrábne a může ho nakazit. Jestli je nakažený, může se kdykoliv proměnit ve strašně-ošklivou-zmutovanou-zrůdu. +označení survival horror je trochu mimo, 3rd person akce, jak je tady hra zařazená, je určitě trefnějsí.
me horory vseobecne jaksi vubec neberou, takze s touhle chybou se uz nejak vyrovnam ;)
Carpenterův filmový remake je bezpochyb jedním z nejlepších hororů. Největším kladem je, že se na to dá dívat pořád dokola a nikdy se to díky skvělé atmosféře neokouká. S hrou už to úplně slavné není, ale pořád jde o solidní kousek. Pár drobností mi vadilo (pokud dobře vzpomínám, tak na jednom místě byl nekonečný respawn nepřátel, což mi přišlo trochu nefér :) ) Hru jsem tenkrát sice nedohrál, ale plánuji to napravit.
pipboy: nevidět Věc je velká chyba :-). Já to žeru už odmalička.
film jsem nevidel ale spolecny asi bude jen namet. (Tak k tomu tak pristupuj, abys neskoncil jako Bongo s minusem ;))
ohhh tak to si musim "sehnat" nedavno sem zkouknul film a byl naprosto uzasny, jeste doted na nej vzpominam:), proste klasicky oldschool horor, ikdyz nvm proc sem se u nej nebal:( ale nektere triky byly fakt nechutne:) tyhle triky byly fakt huste ne nake trapne pocitacove jako v dnesnich dnech:D