Tak že bych raději konečně skočil do deskovky Panství Hrůzy a k tomu si přečetl pár povídek.. :-D člověk by si to rád zahrál ale pak si třeba jen o to víc zprotiví hraní obecně. :/
Tak recenze kolem sedmičky, nic jiného předpokládám nikdo nečekal. Za rok to snad bude opravené a dodělané :)
Kdy vlastně má začít ten 48 hodinový přístup do hry pro předplatitele? Pokud už je, kde najít nějaké dojmy?
@Drolin (25.06.2019 12:31): souhlas. Teď bude Judgment, Sinking City a Control - dost toho je. Mě se jen nic nechce potom so se ohlásily(datumy) hry jako Cyberpunk a Elden Ring a Death Stranding. To je prostě skoro jak nevěra hrát něco před nimi. :-D ale ne, připisuji to i té vlně veder. Prostě herní lenost. Není to myšleno tak, že je bída to co vychází ale..asi že jsem bídák já. :-D
Tak už se to blíží .. konečně zase po delší době zajímavá hra ( snad ) ... jsem docela zvědavej na recenze :)
@SilentWolf (08.03.2019 13:48): To, že se hra dělala primárně na gamepad, který mají Frogwares hodně oblíbený (to jsem poznal už při prezentacích dřívějších Sherlocků, kdy ho používali i u PC) a ovládání klávesnice+myš ještě nemají dodělané, takže tam některé funkce nefungují.
Je ale nutné přiznat, že v současném stavu je hra na PC bez gamepadu prakticky nedohratelná...
Vždycky je možné hry vylepšovat až donekonečna. Někdo je vydá hned a pak látá opravy pomocí patchů, někdo si dává záležet, aby už vydaná hra byla v odpovídající kvalitě (a stejně pak vydává další opravy, již v menším množství). A pak je skupina tvůrců, co hru vydají a pak ji nechají ve stejném stavu, bez jakýchkoliv změn.
Jj, čeština bude i v PS verzi a dělá na ní Petr "Bigpeter" Ticháček, takže se není třeba o kvalitu překladu obávat...
@Shoggot (15.02.2019 15:05): Zorvna v tomto případě ta trivialita podle mě tolik nevadí. Než vymýšlet nějaké zbytečné obezličky, přímější odpověď pomůžu ti / nepomůžu ti je lepší.
@Shoggot (29.08.2018 17:39): Už na začátku videa je zdrazněné, že na něm představují jeden side-quest. Což znamená, že je to jeden z nepovinných úkolů. Proto je volba mezi tím, jestli ten úkol přijmu nebo nepřijmu celkem logicky očekávatelná...
@Paul (29.08.2018 17:12): Tak ono z toho komentovaného gameplaye jde přesně poznat, co bude náplní hry. Bohužel pro mě je tam zbytečně hodně střílení, navíc nejsem ani milovníkem příliš otevřeného světa (radši jsem ponořený do příběhu a logických úkolů než zbytečného chození odnikud nikam).
@Drolin (30.08.2018 13:19): já Tě na ig blokoval, nic jsem nemazal :)

@Bodkin (30.08.2018 13:20): simtě, jdu sem jednou za 14 dní. To, že je kolem mě vždy vlna emocí, není chyba na mojí straně, ale na easy triggerech zdejších nevyzrálých jedinců, jako je Drolin a Jones.

@Fritol (30.08.2018 13:20): přesně tak. A já, jakožto kažuál, byl úvodním infem mírně nalákán, ale tohle video je spíš zklamání. Ale zároveň nad tím nelámu hůl, jen je to video prostě hnusný.

@jones1240 (30.08.2018 13:07): přečti si to na mém fb, jestli Tě to zajímá. Nebudu to psát dvakrát, už vůbec ne kvůli Tobě.
Nevidim důvod, proč by se k tomu Walome (a jakýkoliv jiný adventurní casual) nemohl vyjádřit. Stejně má jeho názor (pro tvůrce) větší váhu, než nějakých pozérů, co si hrají na odborníky žánru. Tihle totiž prodeje nezajistí, casualové ano. :)

Každopádně já souhlasím, taky se mi to nelíbí. Vážně to může jen překvapit. A ačková hra to určitě je, jen je prostě... evropská no.

Frogwares nie sú AAA štúdio, ale ich hry majú istú kvality. Netreba prepadávať panike!
@Shoggot (29.08.2018 17:56): souhlasím s Tebou nerad, ale souhlasím. Mám z toho stejnej pocit, že je to AŽ MOC rádoby Lovecraft, kterých jsme viděli už stopadesát a hlavně to s Lovecraftem má společného jen ty nejprovařenější témata, co byly zpopularizované jinde. Nebo to minimálně tak zatím působí.
@orromis (29.08.2018 17:42): Vypadá to...standardně. Arkhamovské vyšetřování místa činu, střílení do nepřátel, cesta zpátky.

Protože je to INSPIROVANÉ LOVECRAFTEM, tak samozřejmě za vším budou stát RYBÍ LIDÉ a TEMNÍ BOHOVÉ Z VESMÍRU.

Mno, řekněme, že jak z hlediska příběhu i gameplaye to může v tuhle chvíli jen pozitivně překvapit...
Dialogy

A) I will help you
B) I can't help you

No super, tohle video bude jízda.
@Paul (29.08.2018 17:12): ten detektiv s tou ženskou se sešitýma rtama vypadaj jak sourozenci, ale chápu JE TO ALPHA A JE BLBOST HRU HODNOTIT PODLE TOHO, CO NÁM NYNÍ TVŮRCI CÍLENĚ PŘEDKLÁDAJ.

Gameplay mě spíš odradil, působí to na mě jak LA Noire a moc dobře to na mě nepůsobí. No, uvidíme.