Tuhle hru nenávidím, protože mi UBISOFT kdysi dávno ukradl mou poctivě za 700 Kč v Tescu zakoupenou v krabičce Deluxe gold edition se všemi DLC a to tím, že UPLAY změnil nějak engine a hra mi z tama (kde musela být zaregistrovaná, protože to nebylo DRRM free), zmizela, a když jsem ji z DVD po letech instaloval znovu, tak mi to psalo, že můj klíč již někdo používá. 700 v čudu a nikdy jsem tu hru ani nehrál. Pa kjsem si sice za nějakých 200 koupil tu verzi na Score DVD, ale ta už nebyla Gold Deluxe.
tento diel ma sklamal, s takou stvorkou sa to neda porovnavat, o dvojke ani nehovorim. navyse kampan bola velmi kratka - ak nepocitam prve misie v podobe tutorialu, tak realne len sest map, fakt slabota. system stavania budov "nalepovanim" dielni na centralnu stavbu zabezpecil znacnu neprehladnost, iste dielne sa nedali lahko identifikovat. no nic, snad sa este niekedy dockame aj osmicky...
Já mám s hrama pořád jenom problémy. Mám Settlers 7 ze Skóre od kamaráda. Normálně mi jde spustit, ale v kampani a normální hře když jí spustim mi to píše, že probíhá pokus o znovupřiojení k internetu. Přitom jsem hru vypnul a normálně jsem se přihlásil na internet. V pohodě jsem se připojil a internet mi jde. Zato když tu hru spustim ře Uplay tak mi to píše tohle Už vážně nevím kde je problém.