Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Mammoth: A Cave Painting

75

Komentáře

« Předchozí Následující »
  • PC 80
Krásná jednohubka, která mě překvapila svojí hloubkou (moc her zadarmo jsem nehrál a asi od nich mám malá očekávání). Vizuál je super a délka hry úplně stačí, aby se na konci člověk na chvíli zamyslel. Ve hře v zásadě jen chodíte, troubíte na svoje mamuťátka, útočíte na lovce a k tomu posloucháte vypravěčku. Ale za těch pět minut to stojí.

Pro: Příběh, délka hry, vizuál, vypravěčka

+11+11 / 0
  • PC 70
Jeskynní malby mě vždy fascinovaly. Je skvělé, že se zachovalo vyobrazení lovu kořisti, a především pak mamutů, a v této hře jsem se mohl na chvilku vcítit do Mamutice, které kvůli hledání svých potomků uteklo stádo.

Hra je vyobrazena právě ve formě interaktivních jeskynních maleb, což je rozhodně netradiční a neokoukané zpracování a jeden z hlavních důvodů, proč si ji zahrát. K pohybu mamutice slouží kurzorové šipky, a dále pak Ctrl na svolávání mláďat a mezerník na útočení. Lze použít i myš, ale klávesnice mi přišla lepší.

I za těch pět minut, jež jsou třeba k dohrání, mi byl odvyprávěn kvalitní příběh, který mne zaujal a určitě jej chvíli budu mít v paměti. Takovéto tituly určitě mají smysl a já jsem rád, že jsem se k The Mammoth: A Cave Painting díky databázi dostal.

Pro: příběh, mamuti a lovci, interaktivní jeskynní malby

Proti: krátké

+10+10 / 0