Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Lord of the Rings Online: Riders of Rohan

85
6 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online RPG *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.10.2012 PC
Vývojáři:
Turbine
Oficiální stránky:
http://rohan.lotro.com/
Riders of Rohan jsou v pořadí čtvrtým velkým datadiskem pro MMORPG The Lord of the Rings Online, čerpající ze světa Pána Prstenů J. R. R. Tolkiena. Jak už název napovídá, hráči v něm dostanou možnost prozkoumat pláně obývané jezdeckým národem Rohirů. Nový obsah je rozdělen do osmi různých oblastí.

Kromě zvýšení hranice maximální úrovně hráčské postavy na level 85 je nejočekávanější novinkou možnost boje ze hřbetu jezdeckého zvířete, tzv. mounted combat. Jezdectví je nyní věnovaný i celý nový systém skillů, na koni či jiném zvířeti a také mohou jezdit i nepřátelé. Další novinkou je i možnost remote looting, tedy schopnost postav lootovat zabité nepřátele bez nutnosti sesednout ze sedla.

Tak jako předchozí datadisky, i Riders of Rohan jsou k dispozici ve většině oblastí pouze jako digitální download. Výjimkou jsou německy mluvící země, kde vyšla i klasická krabicová verze. Tento datadisk má ještě jedno prvenství, poprvé je k dispozici nejen pro platformu PC, ale i pro Mac.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.