@Fritol (18.02.2021 09:17): tiez neviem ako to funguje, mozno by sa mohol vyjadrit niekto kto to hrava, ale podla mna by uplne stacilo nejake rozsirenie do tej dvojky, nejake nove mapy, skiny, mozno nejaka nova fíčura a cely ten tym by mohol pohat na novej Zelde napr :) som bola trochu sklamana,ze nic nove nezdelili. V kazdom pripade je Skyward sword velmi peknou hrou a musim povedat,ze mne sa asi aj pacila viac nez Botw, takze to,ze pride na switch bola pekna novinka.
@Kejtee (18.02.2021 09:12): Taky to moc nechápu, ale nevím, jak Splatoon 2 funguje, jestli tam mají udělaný nějaký model, díky kterému to lze dlouhodobě dojit. Tipuju, že ne. Nintendo celkově tuhle "game as a service" strategii moc nejede.

Nicméně je to furt 5 let po vydání dvojky, takže docela ok. EA by za 5 let stihli vydat tři Battlefieldy a u každého tě podojit na mikrotransakcích třeba. :D
@Charllize (18.02.2021 03:35): Zlatý hřeb byl spíš Splatoon 3. Já jsem jinak s Directem spokojený, Zelda super, protože zrovna tahle je nehratelná na emulatoru a Wii kupovat nebudu, akorát bych uvítal ještě port Wind Waker, což nechápu, proč dávno není, když mají HD verzi hotovou pro WiiU. Ze všech Zelda portů by dala nejmíň práce.

A jinak fajn, Famicom Detective Club super, Mario vypadá taky zábavně, Miitopia port, Legend of Mana remaster a ten nový "Octopath" taky vítám. Nejzajímavější byl World's End Club, ale to je taky jen port. Zklamalo mě akorát, že zas neukázali Bayonettu ani Metroid. Už nevěřím, že ty hry existují.