Dnes som sa prvykrat pozrela na hru na nintendo 64 a tou bola Ocarina. Musim povedat, ze som si to predstavovala ovela horsie. Bola to iba chvilka hrania takze neviem uplne ocenit celu hru ale je dost mozne,ze sa k tomu raz naplno vratim. Urcite ma ta prva skusenost neodradila ale skor podporila v myslienke zahrat si to cele.
@Ronik (15.11.2017 21:23): New3DS je fakt o hodně lepší, a třeba v Kartech to mám zapnuté skoro vždy. U těch nových her je to i věcí užitého zobrazení, čímž teda nechci popírat HW naročnost.
@Memphis (15.11.2017 21:19): Nikdy, chvíli jsem s tím hrál A Link Between Worlds, nebylo mi z toho moc dobře a nechybí mi to. Mám teda staré 3DS XL, u New verze to může být lepší. Ovšem obecně je ten 3D mód dost náročný na hardware a část novějších her to nepodporuje už vůbec, třeba Pokémon Sun, Super Mario Maker nebo Dragon Quest 8.
I když jsem bohužel nikdy žádnou Zeldu nehrál o Orcania of Time kolují legendy. Osobně znám několik lidí co to hrálo a nedají na to dopustit, asi ne nadarmo je to nejlepší RPG napříč platformami, alespoň to mnozí tvrdí. Tahle hra je důvod proč uvažuji o koupi nového Nintento 2DS! Myslím, že mě to bude bavit více, než všechny hry na Xbox One.
Do Ocariny je potřeba se ponořit, ze začátku hry jsem k ní přistupoval skepticky, ale poté, když začala gradovat, jsem si teprve začal všímat všeho toho kolem a jednoznačně i pro mě jedna z nejlepších her.
V mých poznámkách je 40%, ale ještě to budu muset oprášit, protože se mi to zdá příliš vysoko!
Tady se pozná znalec her od řadových hráčů. Ocarina a celá série je to nejlepší ze všeho kdy vydaného.