@Fritol (11.02.2018 15:02): Máš pravdu, od tebe ne, ale jones to překroutil. Ale jo, budu mít skoro všechny ovladače na Wii :) jsem fakt zvědavej na toho Goldfingera, ale prodat to kdyžtak můžu vždy.

Jinak teda na starší konzolovky doporučuju celkem novej obchod http://www.hrybazar.cz/. Už jsem tam jednou nakupoval a naprostá spokojenost. Maj velkej výběr za slušný ceny (The Last Story teda nemaj) a je to jednodušší, než to kupovat na ebay nebo Amazonu.
@Fritol (11.02.2018 11:32): Hele, nepomlouvej mě v diskuzi, kterou nesleduju, jo :) Kdybych nesledoval Wii a nevšim si The Last Story na hlavní stránce, tak o tom ani nevim. Ale jsem rád, že jsi díky mě přidal The Last Story na DH. Mimichodem, donutil jsi mě objednat ty zbylý hry, který mě nějakým způsobem zajímaly + Link's Crossbow Training se Zapperem, protože samotnej Zapper se dá sehnat za stejnou cenu, jako tohle balení s hrou a UDrawStudio s kreslícím tabletem pro malýho. Ten Zapper potřebuju ke hře Goldeneye 007, kterou jsem pro změnu objednal v balení s Classic controllerem Pro, protože NHL 2K10 se s Wii Remotem a Nunchuckem vůbec nedá hrát. Takže díky, že jsem utratil přes dva tisíce :)

@jones1240 (11.02.2018 11:43): Já ale nepsal, že na Wii není nic zajímavého, jen že mě zaujalo jen deset her a právě Pandora's Tower je jednou z nich. The Last Story je pro mě prostě moc přeplácaný a moc japonský a u Pandora's Tower to ještě překousnu.
@Drolin (11.02.2018 12:30): tak her je moc. A zrovna Xenoblade jsou fakt na hodne dlouho. Ale podle me za to stoji. A na druhou stranu clovek by mel hrat to co ho vice tahne. Ja taky odlozil plno her kvuli ,,necemu,, co mi vadilo/neslo a nemel jsme motivaci se s tim obsirat.
Ale mit celou Xeno radu odehranou je fajn, a je to urcitej acivment, pac na to potrebujes, pokud nebudes emulovat, pet ruznejch konzoli (PS1.PS2,Wii,WiiU a Switch:)
@Drolin (11.02.2018 12:09): To je herni featura, to posunuti casu abys vedel co bude za par vterin a mohl se tomu vyhnout :)
jako jasne, uznavam ze to ovladani je trosku komplikovane, ale po 50-60 hodinach kdy budes asi v pulce hry to uz pujde samo :)
@Charllize (11.02.2018 11:41): Jo, stylizace toho světa je fajn. Občas to trochu připomíná steampunk, pak zas obyčejné fantasy. Je to docela neokoukané. Jinak ta linearita mi docela vyhovuje. Mám v japonských RPG trochu problém, že se v nich často docela ztrácím, takže tohle mi dost vyhovuje. Pro casualy jako já je to ideální.

Pár věcí mi tam taky vadí, ale to kdyžtak shrnu v případném komentáři až to dohraju. Zatím brzo na soudy.

@jones1240 (11.02.2018 11:43): Pandora's Tower mám v záložce. Spolu s Fragile Dreams: Farewell Ruins of the Moon to byly hry, mezi kterými jsem se rozhodoval. Určitě prubnu všechny nakonec.
@Fritol (11.02.2018 11:32): To že na Wii nic zajímavého může říct jen omezenec bez rozhledu :D Kazdopadne Last Story mam v hledacku dlouho a ted jak o tom pises tak to urcite zkusim, urcite ti ale jeste doporucuji Pandoras Tower :)
@Fritol (11.02.2018 11:32): Aby nebyla, delal ji Nobuo Uematsu:)
Ja to hral asi rok po tom co to vyslo, takze detailu moc uz v hlave nemam. Ale me se moc libila stylizace postav a sveta. a dej hry me myslim taky tenkrat dost bavil. Ale trosku mi vadila mozna az prilisna linearnost a pro me preci jen lehka predvidatelnost postav a deje, preci jen oni ti Japonci se v tech hrach porad tak trochu opakuji. Nakonec to dopadlo tak ze jsem byl lehce zklamanej. Proste jsem od Sakaguchiho cekal vic, ale on uz proste tak nejak koncil s velkymi projekty. Byl to takovej jeho pokus prizpusobit svoje tvurci umeni dobe, jako spravnej dinosaurus delal ty svoje staroskolsky tahovy rpg a ty mu v pripade Lost Odyssey a Blue Dragona uz moc liid nezrali, tak to chtel zkusit aspon trochu jinak, a moc to nevyslo. Na Wii na tohle lidi moc zvedavy nebyli, chteli hopsat a juchat u nejakyho tenisu nebo aerobicu..proste blba platforma se na tom taky dost podepsala.
Jinak je to docela fajn. Rozehrál jsem to kvůli Jumasovi když tu nedávno mluvil o tom, že ho na Wii nic moc nezaujalo, abych se sám přesvědčil, jak moc jsou Wii hry hratelné. :D Mám zasebou teprv 15. kapitolu teda, ale dal jsem tomu poslední dva dny víc času, než jsem původně předpokládal. Ten příběh krásně žene kupředu, ač je v jádru dost generický. Ale jsou tam krásné momenty, je to hezky napsané a hudba je taky výborná.
@Charllize (11.02.2018 10:44): Asi máš pravdu. Dal jsem tam ty vývojáře dle pořadí na moby, ale když koukám i na ofic stránky teď, tak je tam uveden jen Mistwalker. Pošli to na úpravu jestli chceš...
Labuti pisen mistra Sakaguchiho, pak to zabalil a jel surfovat na Hawai. Asi ho ty novy moresy v herni sfere semlely a nemal na to nervy:)

PS: jinak hlavni vyvojar byl Mistwalker, rozsoudil bych to podle toho ze reditel projektu byl Sakaguchi, ktery vedl i Mistwalker. AQ na tom pracovala zhruba stejnym dilem, takze tezko rict kdo byl hlavni a sekundarni, ale kdyz uz to tak musi byt, dal bych to podle vedouciho projektu.